Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok pasit fogni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és már rengeteg sikertelen ismerkedés, kavarás áll a hátam mögött. A legtöbb esetben mindig a pasik offoltak olyan módon, hogy nem kerestek egy idő után és vissza sem írtak. Nem értem mi lehet a probléma de már kiégtem ennyi próbálkozás után. Sajnos nem tudom en sem hogy hogyan viselkedjek,mert sokszor én kezdeményezek mert mondták már hogy megközelíthetetlennek tűnök és félnek leszólítani, de utána is azt vettem észre h én sokkal több energiát fektetek bele a dologba mint a pasik amit már meguntam.

Mi lehet a baj?



2022. jan. 28. 10:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ezt a személyiseg beli hibát mire ertitek?

Nem kamu kérdés 3l3g elfoglalt vagyok hogy kamu kérdések kitalálásara legyen időm

Csak kíváncsi voltam, hogy akik esetleg ilyen cipőben járnak/jártak mint én azoknak milyen tapasztalatai vannak

2022. jan. 28. 15:29
 22/25 anonim ***** válasza:
39%
Én ilyen vagyok, fiúban (ki gondolta volna xd) és magamon azt tapasztalom hogy a kapcsolatok kialakításával van gondom. Alapvetően az a fajta ember vagyok akit ezren vesznek körül, mindenkivel jóban van, de mégis felszínesek a kapcsolatok. Gyerkkori trauma, de nagyon nehezen nyílok meg. Ez kihatással van a párkeresésre is, azt látom hogy a lányok nem várják ki amég megnyílok (nem is hibáztatom őket), csak felületesnek gondolnak és otthagynak. Lehet nálad is hasonló a helyzet vagy idk.
2022. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy a hiba a mátrixban. Szabadítsd fel a tudatodat.
2022. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 SaJt01 ***** válasza:
54%

Lehet nem ez a helyzet, de van amikor annyira szép a hölgy hogy egyfelől teljesen elfelejtik emberi mivoltát és képtelenek a 'de szép'-en túl gondolni mert ténylegesen annyira lenyűgöző a külső, másfelől hatalmas önbizalomra van szülség a férfi részéről hogy ne érezze magát kevesebbnek egy ilyen szituban.


Lehet hogy nagyon mást mutatsz vagy nagyon másnak tűnsz mint amilyen valójában vagy.


Szerintem ha szeretnéd hogy megmaradjanak melletted akkor azok akiket csak a kűlsőd nyűgöz le engedd el.


Olyan embert akit a belsőd érdekel sokkal nagyobb valószínűséggel találsz helyeken amik szorosan az érdeklődésedhez kapcsolódnak. Szellemi, művészi, kultúrális tevékenységek amik igazán érdekelnek.


Vagy ha tudod hogy mit szeretnél az élettől akkor annak a dolognak kezd el szépen nyugodtan gyűjteni a feltételeit és lehet belebotlasz valakibe aki pont ugyanarra megy. Nyugodtan meg lehet nyugodni, párkapcsolatban élni ugyanolyan szenvedés mint egyedül, tényleg nincs min feszengened. Amit írtál abból nekem az jön le hogy az életed alapvetően rendben van(remélem rendben van), és van egy erős kiállásod. Nyugodj meg és ne add alá a hozzád méltó sztenderdnek. Kicsitt finomabb lélekre van szükséged az átlag férfinál akinek van türelme, motivációja és érzelmi intelligenciája segíteni neked megnyílni.

Ilyenek vannak elszórva minden felé, de lehet nem hajnali 2kor a sarkban találkozol vele. Mondjuk még ez is előfordulhat.

Mindenesetre sok szerencsét és ne nagyon aggódj ezen, tényleg nincs miért. Úgysem olyan lesz ahogy elképzeled.

2022. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Még nem került még a megfelelő személy
2022. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!