Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok pasit fogni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és már rengeteg sikertelen ismerkedés, kavarás áll a hátam mögött. A legtöbb esetben mindig a pasik offoltak olyan módon, hogy nem kerestek egy idő után és vissza sem írtak. Nem értem mi lehet a probléma de már kiégtem ennyi próbálkozás után. Sajnos nem tudom en sem hogy hogyan viselkedjek,mert sokszor én kezdeményezek mert mondták már hogy megközelíthetetlennek tűnök és félnek leszólítani, de utána is azt vettem észre h én sokkal több energiát fektetek bele a dologba mint a pasik amit már meguntam.

Mi lehet a baj?



2022. jan. 28. 10:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

"én sokkal több energiát fektetek bele a dologba mint a pasik"

Itt van elrontva... Amelyik pasinál egy nő többet fektet bele ott a pasit a nő nem érdekli. Biztos van 100ból 1 kivétel, de mondjuk én ilyet még nem láttam.

És miért fektetsz többet bele ráadásul olyan férfiaknál akiket nem érdekelsz?

2022. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
mindig csak olyan kell neki, akinek nem kell
2022. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A külsőmmel nincs probléma, sőt elég jól nézek ki, jó alakom van szép arcom adok magamra és az öltözködésemre. Sőt volt olyan pasi aki azt mondta h innia kellett 2 felest mielőtt odajott volna hozzám mert nem mert. Sokszor csak olyanokat fogok ki akik csak szexet akarnak tőlem és nem többet. Pedig kedves vagyok megértő, empatikus, tanult. Nyilván vannak rossz vonásaim is de hát kinek nincsenek? Sokszor van az h a pasi mondja jajj ő nem csak szexet akar. Aztán amikor nem dobom szét a lábam 2 hét után dobbantanak. De 3zt sem értem ha a csaj váratja a pasit akkor fridgid azért dobják, ha első 1-2 alkalommal ágyba bújik a pasival akkor még azért dobják mert biztos r*banc.

Én már nem ertem a pasikat

2022. jan. 28. 12:30
 14/25 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a személyiségeddel van valami hiba, vagy olyan dolog ami a leírtak alapján nem jön le.


Azért ez a nem értem a pasikat elég erős xd

Nem lehet így általánosítani, mert vannak azok akik szexre mennek, na ők azok akik közül páran azt mondják hogy frigid vagy ha nem teszed szét a lábad. Meg vannak azok, akik komolyan szeretnének ismerkedni, és ezek közül néhányan lerıbancoznak és ott hagynak ha 3 nap alatt meghúznak. 99%-ig bztos vagyok benne hogy nem csak ezzel a két véglettel találkoztál, de ha igen akkor csak nagyon nem volt szerencséd.

2022. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is a belsőddel lehet valami baj. Lehet nem tudsz jól kommunikálni.
2022. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%
Kamu kérdés ez is.
2022. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
19%
Engem megfoghatsz, de ha akarod én is megfoghatlak téged 😂
2022. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
13: Tini trollkodás helyett inkább szerezz barátokat. Meglátod sokkal jobb, mint ismeretlenek számára hülyeséget kitalálni és értlemetlenül kommentelni rá!
2022. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%
Szoftverhiba lehet 1000+1 másik ok mellett.
2022. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%
Szóval túl nagyok az igényeid , a normális srácokat nem veszed észre vagy lerázod neked is a böszme réteg kell mint a többi jó nőnek!
2022. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!