Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarnak ezek a dolgok. Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarnak ezek a dolgok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Barátnőm még egyetemista, én pedig egy komoly kapcsolatot szeretnék, később házassággal, gyerekkel.

Nem mondom azt, hogy a barátnőm nem alkalmas erre, de a helyzete akkor is kezd zavarni. Pontosan az, hogy rendszeres bulik vannak, összetartóak a szaktársak, stb. Ne értsetek félre, ez jó dolog. Viszont vannak olyan férfiak így körülötte, akik jobban az élete részesei, akikkel elmegy bulizni nélkülem, akikkel tanul, és akiknek bejön. És bár nem akar tőlük semmit, néha mégis úgy érzem, hogy közelebb áll hozzájuk, mint hozzám. Én amikor régebben egyetemistaként párkapcsolatba kerültem valakivel, akkor a bulizás oldalt visszavettem az akkori barátnőm javára. Ezt nem várom el, de így másodiknak érzem magam, és kezd egyre több szorongással járni nekem ez a kapcsolat.

Voltatok már ilyen helyzetben? Minden egyetemista lánynál ugyanilyen problémák jönnének elő? Jogosan zavar ez?


2022. jan. 28. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jogos. Ennyi erővel te meg a munkátársakkal vagy összezárva.

Nem bízol benne. Csak nem értem miért, tett valamit.


Hidd el, egy kapcsolat nem attól lesz jobb ha a másik csak miattad nem jár el bulizni v tanulni másokkal. Sőt, nem a bulik nelkül lesz jobb. Nem ezen múlik. Ha megakar csalni, buli nélkül is meg tud.

Nem függ össze.


Szóval amíg nem megy az együtt töltött iső rovására, addig szerintem oké. De nektek kell lekommunikalni.


Megjegyzem nem mindenki bulizik az egyetemen es nem kell egyetmistának lenni ahhoz, h valaki bulizzon.


Én pl szeretek járni, de sosem a pasizás volt a cél.


Mennyit vagytok pl együtt? Időtöltésre gondolok.

2022. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem jogos.


Ellenben a családos mizériát egy jó időre elfelejtheted vele.

2022. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem bízok benne. Nem félek attól, hogy megcsal. Az zavar, hogy nem érzem azt, hogy egy fontos része lennél az életének. Ezt sok apróságon keresztül érzem, és egyre erősödik.

Olyan, mintha jól érezné magát velem, amikor nincs semmi az életében. De ha már történik vele más is, akkor nem vagyok prioritás

2022. jan. 28. 15:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értelek. Neked nincsenek nőnemű munkatársaid?
2022. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

De azt be kell látnod, hogy a bulik vagy a szaktársak nem állnak összefüggésben azzal hogy nem érzed magad fontosnak. Sőt, az sem hogy egyetmista.


Ha így érzed, beszéljetek. De amiket írsz, azok nem érvek. Nincs ok-okozati összefüggés.

2022. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Neki még a bulikázás van előtérben inkább, mint egy komoly kapcsolat. Fiatal még.
2022. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem akarom részletezni, de néhány példa:

- Mondtam neki, hogy foglalok asztalt, elviszem vacsorázni a névnapján. Azt mondta, hogy tegyem át másnapra, mert bulizni megy.

- Megbeszéltük, hogy valamit (mindegy mit) együtt fogunk először csinálni, együtt megyünk először oda. Elment nélkülem a szaktársakkal.

- Ha véletlenül nem futunk össze, még mindig nem lennék bemutatva nekik

2022. jan. 28. 15:51
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
El kell szomorítsak. Tucatjával feltettem meg az ilyen lányokat az egyetemen mint fiú barát, és mind azt mondta reggel az ágyban hogy erte a komoly kapcsolatra még nem vágyik. Aztán vagy dobták a pasijukat vagy nem.
2022. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Fú... Ez azért így gáz... Nem az énidő a baj. Az, AHOGY kezeli a párod. Szerintem ritka csúnya dolog a programokat így szervezni. Ennek ismeretében én is azt mondom: Jogosan zavar ez téged így, ahogy történnek a dolgok. Ezt nagyon sürgősen beszéld meg vele!
2022. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora a korkülönbség köztetek?

Valószínű hogy más életszakaszban vagytok, más a prioritás neki és más neked. Te már "komolyabban" lennél vele, de neki még a buli és az egyetemi haverok a fontosak, mert ebben az életszakaszban van, ilyenkor ez természetes.

Az lenne a lényeg, hogy rád is fordítson megfelelő időt, amit te is minőségi időnek érzel. Ebben kellene egyezségre jutnotok.

2022. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!