Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok kapcsolatban egy lánnyal, fél éve össze is költöztünk. Ő jelenleg egyetemista, én már dolgozok, jelenleg otthonról. Mostanában szinte mindent én csinálok otthon, házimunka, főzés, mosás stb., elhalmozom ajándékokkal, mindig az a fajta voltam, aki csendben mellette áll mindenben, még akkor is mikor nem tetszettek az ötletei... Mindig meghallgatom a problémáit, mindig pattanok, ha szükszége van valamire, de ahogy egyet merek morogni, vagy épp nincs jó kedvem és ez meg is látszik rajtam, akkor már én vagyok a szar, aki nem törődik vele, a seggfej, belegázolok a lelkébe, sír is olyankor, pedig tényleg rohadt ritkán vagyok ideges, és tényleg mindig mindenben segítek neki meg meghallgatom. Megértem, hogy stresszes időszaka van, de én se tudok minden fülig érő szájjal mosolyogni. Én reagálom túl? Tényleg ekkora szar lennék?

28/f



2022. jan. 31. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele, hogy nem lehetsz te sem mindig teljesen odaadó, neked is vannak problémáid, amikben meg ő segíthetne

nincs ezen mit túlreagálni, természetes, hogy kölcsönösséget akarsz

2022. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagyon stresszes a suli vagy bármi más miatt, és rajtad vezeti le...? Mindenképp beszéld meg vele, hogy ez így nem oké, neki is tennie kell a kapcsolatba!
2022. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"mindig az a fajta voltam, aki csendben mellette áll mindenben, még akkor is mikor nem tetszettek az ötletei"


Na ez a baj! Nem attól lesz jó társ valaki, hogy mindenre rábólint, sőt! Néha le lehet ülni és elmondani a véleményed, ha nem egyezik a párodéval! Attól, ha mindig, mindenre csendes beleegyezéssel válaszolsz, azt mutatod felé, hogy minden oké úgy, ahogy van. Ebből kifolyólag nem fogja érteni a pillanatokat, amikor "robbansz".

Hidd el, nem kell papucsnak lenni ahhoz, hogy jó társ váljon belőled. Legyen véleményed, amit ki is mersz mondani, persze normális határokon belül. Ha megszokja, hogy minden úgy működik csettintésre, ahogyan ő akarja, akkor ahhoz szoktatod hozzá, hogy a te véleményed nem számít és eszerint is fog viselkedni veled.

2022. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, végül úgy döntöttem, hogy beszélek vele a dologról, és egész jól sült el
2022. jan. 31. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megtetted ezt a lépést, sok boldogságot!
2022. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak van ¯\_(ツ)_/¯
2022. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!