Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat valóban zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat valóban zavarja, ha a párjuk magasabb náluk magassarkúban?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig olvasom/hallom nőktől, hogy azért kell nekik adott magasságú férfi, hogy "azért egy magassarkút *lehessen* már felvenni mellette".

2022. febr. 1. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, zavarna, ha magassarkúban magasabb lenne nálam a párom.
Férfi vagyok, NEM zavarna, ha magassarkúban magasabb lenne nálam a párom.
Nő vagyok, zavarna, ha magassarkúban magasabb lennék a páromnál.
Nő vagyok, NEM zavarna, ha magassarkúban magasabb lennék a páromnál.
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
És ha a nőt zavarja csak, akkor mi van?Neki nincs joga eldönteni mi tetszik neki, csak a férfiaknak??
2022. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ennek nem sok értelme van, marmint a szavazasnak
2022. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Nőket zavarja inkább mint a férfiakat, mert külsőleg ciki. Nem véletlenül írják bele a bemutatkozásukba, hogy alacsonyabb pasi kizárt.
2022. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
1-es, keress már egy bránert, ne legyél ennyire frusztrált...
2022. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
4 Fogadd meg a saját tanácsod, indulhatsz is.
2022. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1

Van joga, de ha nem a saját ízlésére hivatkozik, hanem úgy fogalmaz, mintha valami külső erő tiltaná meg neki, hogy felvegye a magassarkút, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy pontosan mi is ez a külső erő.

2022. febr. 1. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6 Szerintem a konkrét példádból amit írtál nem következik az, hogy a férfiak ízlése miatt mondja ezt a nő.Inkább ez csak azon múlik, hogy ki mit hall bele.

Ha konkrétan ezt mondja, hogy a férfiakat zavarja, akkor megnyugtatja szépen a férfi, hogy áá muci, ez engem nem zavar.Aztán meg van oldva.

Viszont ha csak így kijelenti, az valószínűbb, hogy őt, a nőt zavarja.De az is teljesen rendben van.

2022. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
A többséget nem, esetleg a komplexusosakat.
2022. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem, ez a nőket zavarja. Pontosabban őket sem az zavarja, ha magasabbak a párjuknál magassarkúban, hanem önmagában az, ha a férfi nincs meg legalább 180-185 cm.
2022. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

187cm vagyok, asszony 182.

Előttem soha nem volt magassarkúja, pár éve kapcsolatunk elején unszoltam, hogy nyugodtan.

Már eljutott oda, hogy egy 10 centis magassarkút is felvesz néha.

Igaz, nekem is van 5cm magas cipőm, tehát pont egymagasak vagyunk így.

Viszont ritkán veszem fel, nem zavar hogy felnézek rá, az én szememben ugyanúgy apró mint nélküle

2022. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!