Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat valóban zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat valóban zavarja, ha a párjuk magasabb náluk magassarkúban?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig olvasom/hallom nőktől, hogy azért kell nekik adott magasságú férfi, hogy "azért egy magassarkút *lehessen* már felvenni mellette".

2022. febr. 1. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

170cm vagyok, a parom 172cm, siman felveszem mellette a 10 centis magassarkut. Imadja😄

24n

2022. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy zsiráf alkat és engem sosem zavart ha a lány magasabb :D

(173 cm magas vagyok nem a vágyott 180 ezért elnézést minden nőtől , kiskoromban nem locsoltak eleget)

Sokszor át kellett lendülnünk való igaz a magasság kérdésen de a beszélőkém és a kisugárzásom vette őket le a lábukról . Egy idő után ha megvan a szikra nem fogja szerintem a csajt sem zavarni ha van egy kis egészséges öniróniája :)

2022. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Én (nőként) 168 centi magas vagyok.

Két olyan párom is volt, aki velem egymagas. A vőlegényem 185 centi, mégsem érzek rá késztetést, hogy magassarkút hordjak, bár bevallom, tetszik a tudat, hogy (ha akarnék), mellette azt is megtehetem, anélkül, hogy úgy nézzen ki mellettem, mint egy kertitörpe.

2022. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nőként úgy, hogy van férfi, akit zavar, van, akit nem. Engem nőként megmondom, zavar, ha látványosan magasabb vagyok magassarkúban a férfinél. Nem azért, mert a férfit zavarja, hanem mert én szeretek felnézni a férfire, jobban biztonságban érzem magam. Magassarkút meg azért hordok, mert ez a stílusom és jól áll.
2022. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!