Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre lehet gyanakodni szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre lehet gyanakodni szakítás állhat-e a háttérben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy,barátnőm újra kezdte velem,ő a éppen 20 évében van én már felette nagyon jó volt a kapcsolatunk aztán szakított tavaly .Viszonylag hosszabb szünet után(kb 1 év) békülni akart,de vannak olyan furcsaságok mostanában,pl ha nem mondom szeretlek akkor ő nem mondja,vagy hogy hiányzol,pedig ő ezeket mindig is tudta mondogatni többször is.Hirtelen ez így abba maradt 2 hete lassan,most ugyan beteg a héten... De nemtudom..furcsa picit. Fiatal azt alá irom,de hat nagyon el kötelezte magát mikor kapta a lehetőséget. Lehet én vagyok paranoiás nemtudom, de kis élet jelet is alig ad par sor írásban is elég lenne,vittem neki gyümölcsöt a napokban tehát azért figyelek rá,meg sok másra
2022. febr. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beteg szegény, nekem olyankor beszélgetni nincs kedvem/erőm. Ne légy paranoiás, az emberek változnak, de attól még ugyanúgy szerethet.
2022. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,meg értem ezt az oldalt is,meg kovid gyanús a tünetei alapján,várja az eredményt amit ma kap meg, néha felhívom azért megkérdezni hogy van mondjon valamit az állapotáról stb,csak olyan ritkán beszélünk,hogy már néha frászt kapok,hogy szimplán csak ez a baj,vagy más is,de köszönöm :)
2022. febr. 3. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl aggódod. Lazíts egy picit, aztán elmúlik ez a helyzet és vele együtt a rossz érzés is.
2022. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!