Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj eleinte nem akart járni a sráccal, majd amikor a fiú jobban nézett ki, akkor már igen. Nem érdekes? (Edina Lujza, rBence)

Figyelt kérdés

[link]


Itt elmesélik az összejövésük történetét. Vannak bevágva képek, meg én is már korábban láttam videókat a sráctól. Tényleg nem egy Adonisz, régen haja se nagyon volt, meg az öltözködési stílusa se volt a legjobb. Akkor randiztak, a csaj szerette a figyelmét, de járni nem akart. A srác később kikupálta magát, ápoltabb lett, rájött, hogy a szakáll jobban áll neki, edzett, fogyott is valamennyit, jól öltözködik, a haját is megnövesztette. Erre a csaj hirtelen mégis járni akart vele és össze is jöttek.


Szerintetek ez a külseje miatt lehet? Nem minden nő ilyen, de lehet ez a csaj pont igen, hiszen ő ilyen magyar insta modell kinézetű.


2022. febr. 4. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Uramisten, a lánynak jobban bejön egy jól kinéző, magabiztos, magára igényes srác! Ó, a blaszfémia!
2022. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, de ha a személyisége tetszett neki korábban, akkor érdekes, hogy azt csak jobn külsővel fogadta el
2022. febr. 4. 10:03
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

#2

Egyrészt a személyiség talán a legfontosabb dolog, de ha a külső taszító, akkor nem lesz elég, másrészt te is írtál rá példákat, de ha valakinek javul a külseje, ezáltal az életstílusa (sportol, igényes lesz), akkor az a személyiségére is pozitív hatással lesz.


Elképzelni nem tudom, hogy számodra ebben mi olyan hihetetlen és érthetetlen. Vagy csak nyafogni szeretnél, hogy a NőkNEk cSaK a KÜlsŐ SzÁmÍt?

2022. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális dolog.
2022. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A külső bizony nagyon nagy mértékben összefügg a belsővel. Nyilván vannak olyan dolgok, amin nem, vagy nagyon nehezen és k...a sok pénzzel lehet változtatni (nagyon ronda arc, magasság, lógó mell stb.)... a többi viszont már bőven szépérzék, stílus és igényesség kérdése, az meg belső tulajdonság. Nyilván szimpatikusabb egy igényes nőnek egy olyan férfi, aki tudja, mi áll jól neki, igényes magára.
2022. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ezekre nem gondoltam!
2022. febr. 4. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Huuuuuuu hát nem érdekes, hogy valaki akkor tud vonzódni valakihez, ha vonzónak találja???

?

Érdekes ugye? Szerintem nagyon érdekes!!

Mik vannak.

2022. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Basszus, a 6. percig bírtam, annyira qrvaunalmas ez a videó, hogy még a csajszi rendkívüli tőgyei sem tudták annyira érdekessé tenni hogy végig tudjam nézni. Őszintén csodálom a türelmedet és őszintén köszönöm hogy megosztottad velünk a konklúziót. Bár senki sem kérte. :D
2022. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bezzeg más kérdéseknél a másik véglet van, betámadják a nőket a hülye incelek, de valahogy ide egyik se téved
2022. febr. 4. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 gondolom ezt a szart még ők sem bírták végignézni.
2022. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!