Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erőltessem vagy sose lesz jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltessem vagy sose lesz jobb?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régóta a legjobb és egyben az egyetlen barátom, a lelki társam. De ő egy ideje többet akar. Sokáig nem akartam, mert én nem éreztem többet, mint, hogy szeretem, de csak, mint barát. Nagyon fontos nekem, egy nagyon jó ember, tiszta lelkű és gondoskodó. Hagytam, hogy megcsókoljon, többször is. Úgy mond együtt vagyunk, megpróbáltuk. De nekem nem megy, sőt. Egyre erősebbek az ellenérzések. Hogy nem akarom. De ha ezt megmondom neki örökre elveszítem. És őneki is ártanék. Egy lány sem maradt meg mellette. Most én vagyok az utolsó reménye. Azt mondja nélkülem nincs értelme semminek. Ő tényleg nagyon szeret és úgy szeret. De én nem tudom viszonozni az érzéseit. Össze fog törni. Nem tudom mit tegyek. Változhatnak még az érzéseim, van értelme erőltetni? Vagy mondjam meg minél előbb neki, hogy nem fog menni, mielőtt nagyobb lesz a baj?
2022. febr. 5. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ezért nem barátkozunk nővel. Az meg h nélküled nincs értelme semminek az meg aztán végképp bizarr, nem is értem minek egyáltalán barátkozni ilyen nyálgéppel.
2022. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Kezdj el ismerkedni, jőjj össze valakivel, és akkor majd abbahagyja. Addig úgy sem fog kijózanodni.
2022. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek hagytad hogy csókolgasson mikor nincs meg a vonzalom? Ez kegyetlenség volt a részedről, hiú ábrándokat keltettél benne.

Mindegy mostmár így járt, mondd meg neki. Boldog nem lesz, de a másik választásod hogy nem szólsz neki és együtt öregszetek meg miközben nem szereted.

2022. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá hogy változik a dolog, mert egyáltalán nem vonzódsz hozzá, így nem igazán fog működni a dolog. Nehéz helyzet hiszen csókokkal reményt adtál neki, de ha jó ember akkor megérti, hogy egyszerűen nem vonzódsz hozzá.
2022. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért hagytam, mert azt mondta, adják egy esélyt a dolognak.

Normális esetben nem volna semmi ebből, megpróbáltuk, de ha nem jó, akkor ennyi.

Csak ő más, mert régóta barátom meg tudom milyen.

Ettől féltem végig, hogy oké, próbáljuk meg, adjunk egy esélyt kettőnknek, de ha mégsem jön össze, akkor mint barát is elveszítem. De ő meg annyira úgy gondolta, hogy nem lesz baj, elég, ha megcsókol és minden varázslatos lesz.

És de, igen, szeretem, csak nem vagyok belé szerelmes, nem vonzódok hozzá, nem egymásnak találtak ki minket.

2022. febr. 5. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Vége van. Rosszul reagált, de elfogadta végül.
2022. febr. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!