Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így összeköltözni?

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint 4 éve vagyunk együtt. Eddig szülőknél laktunk. Tervezzük az összeköltözést egy ideje és most úgy látszik,hogy el is jön. Viszont bennem vannak valamiért kételyek. Szeretek együtt lenni a párommal, viszont a szexet sokszor tehernek érzem, de maga a társaságát szeretem. Eddig hetenemte 2-3x találkoztunk.


Elmúlt már a szerelem vagy csak a túl kevés találkozó lehet a probléma? Érdemes lehet megpróbálni az összeköltözést?


Én 22/N ő 25/F


2022. febr. 5. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Amíg úgy érzed, hogy teher a szex, addig nem érdemes. Rá kell jönni az okára, és ki kell javítani. Különben ebből szakítás lesz.

Az csak egy tünet, hogy nem kívánod.

2022. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem működik a szex akkor nem működik semmi. Lehet hazudni magadnak, hogy "szeretem a társaságát" de szerintem ezzel a mondattal mindent el is árultál erről a kapcsolatról.

Ne költözz össze így senkivel.

2022. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb rá kellene jönni a problémára. Az is lehet, hgoy csak 4 év után kinőttétek már ezt a szülőknél lakom dolgot, és az újdonság hatása visszahozza majd a tüzet a kapcsolatba. Ha nem, akkor viszont ilyen rövid idő után jobb tovább lépni.
2022. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a szexel az a baj, hogy nehezen veszem rá magamat a kezdeményezésre is, meg kicsit nyaggatni kell vele, de ha már benne vagyunk akkor jó meg élvezem is vele.
2022. febr. 5. 16:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg szerintem ez is érdekes lehet. Pár hónapja elmentünk egy hotelba 4napra. Ott a szex olyan volt, mint a legelején, dinamikus, pörgős, amilyennek lennie kell. Lehet , hogy tényleg a szülőknél lakás az, ami kivesz a kapcsolatból?
2022. febr. 5. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szexben van valami, ami miatt nem olyan jó. Nekem is volt már ilyen, rövid időszak volt mondjuk, de én sem akartam. Valami nem volt jó, az most lényegtelen, hogy mi, meg ő többször akarta (általában férfiak többet akarják), mint én, volt párszor olyan, hogy én nem is akartam, de belementem, mert neki akartam jót. Egy idő után ez szerintem kimerített engem és elkezdtem olyan tüneteket produkálni, hogy fájt, meg kellemetlen volt egy-egy póz, pedig azelőtt nem volt ilyen. Amikor az eredeti probléma megoldódott, akkor ez is :) Már nem fájt, meg semmi, és a szex is megint jó volt :) Már én is vágyom rá, bár a barátom még mindig többször :D


Úgyhogy ezt a szex problémát oldjátok meg, vagy ha a szülőknél lakás a gond, és nem a szex a baj, hanem az maga a tünet a ti esetetekben, akkor költözzetek össze, ha nem működik, bármikor visszamehettek :)

2022. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!