Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lenne érdemes összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne érdemes összeköltözni? Vagy hagyjam inkább ott?

Figyelt kérdés
A barátomnak van falu helyen egy saját háza. Nem olyan vészes hely, jó a közlekedés is, van ott bolt, gyógyszertár stb. Csak onnan nekem egy 41 perc lenne bejárni dolgozni, és haza is busszal. De meg városon nem akar albérletbe menni, mert nem akar másnak albérletért fizetni, mikor ott a háza. De falu helyen a gyerekemnek se lenne jövője, ha egyáltalán lenne gyerekünk.
2021. aug. 6. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha nálad ez kizáró ok, nem kellett volna összejönni egy olyan sráccal, aki faluban él. Az elején kellett volna tisztázni ezt a dolgot. Én nem élnék soha falun, ezért nem is ismerkedem olyannal, akinek nem áll szándékában városban lakni, ne húzzuk feleslegesen egymás idejét. Viszont ha nálad ez nem pálya, akkor ideje lenne szakítani és nem húzni tovább ezt a dolgot. Ezt csak te magad tudhatod, hogy képes vagy-e egy faluban leélni az egész életedet.
2021. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején beszéltünk erről, akkor még elakart költözni városba.
2021. aug. 6. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát ne haragudj meg ,de azért egy havi volán bérlet kicsit olcsóbb,mint egy albérlet.

Sokan utaznak, es nem negyven percet,hanem akär többet is!

Pestiek akik Budapesten dolgoznak,nem kevesen utaznak akár egy órát ott helyben magában a városban.Többekközött én is!

Mehetnék kocsival is,de nem teszem,mivel a cég fizeti a bérletemet.Keves ember van,aki csak åtsetål az utcän es ott a melóhely.Räadäsul a munkahely is változhat.Akkor mit csinálsz,eladod a häzadat hogy közelebb legyél fel ôránál?

2021. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ő változtatott a véleményén nem te.


De nem süt át a szavaiból a szerelem, szerintem ne erőltessétek ezt együtt

Gyerek? Biztosan ne!

2021. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, és ő is engem. De igazából félek attól, hogy fogok tudni bejárni. Van járat, de valamiért mégis félek.
2021. aug. 6. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszolóval egyet értek. "Vagy hagyjam ott?" Ez a kérdés ha elhangzik, az nem szeretet meg stabil kapcsolat.
2021. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!