Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz a kapcsolatunk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

...a barátommal már 7.hónapja járunk.

sose volt tökéletes,volt már olyan hogy szakítottunk is... de annyira szeretjük egymást,hogy nem tudunk véglegesen szakítani... persze voltak nagy összeveszéseink,de senki se tökéletes. tudom hogy...nem fog nekem kedveskedni csak úgy,és ha elhagyom az ő hibája miatt,vagy akármi miatt akkor se fog küzdeni értem...neki nem szoktam hiányozni,de állitólag nagyon szerelmes ettől függetlenül belém...nem mindig kíván,és nem akar sokszor beszélni velem. amikor bajom van vele,sose merem megmondani neki mivel ha megmondom szakít velem.. ő ilyen... de még is...annyira szeretem őt. és tudja h mindent megbocsájtok neki... de most elegem van. azt szeretném hogy jobban becsüljön,és akarjon engem...

neki egy héten 2-3tali sok... én mindennap vele lennék.. ha akarná...

szomorú vagyok.:/

( történtek már nagyon durva dolgok is.)

segítsetek!

Kösziii.

17/L


2010. szept. 10. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2010. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag nem is kapcsolat, csak a te rajongásod, amit nem utasít vissza.
2010. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!