Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapos kapcsolatról van szó. Mindketten túl a 30-on. Megismertem a pasit, tetszettünk egymásnak. Randik, összejöttünk.

A problémák a következők: ő soha nem volt hajlandó eljönni hozzám, pedig nem lakok messze (ő belváros, én külváros). Amikor szóvá tettem, mindig volt valami kifogása. A kaját mindig én vettem, mert soha nem volt nála semmi a hütőben. Soha nem tisztelt meg azzal, hogy kitakarított volna. Ha ott voltam vele akkor is csak xboxozott, meg a telefont nyomkodta. Amikor neki úgy volt igénye, akkor persze odabújt, de amúgy nem. Sose mondta, hogy fontos lennék neki. Kb ez a -legyen itt valaki velem- érzésem van az utóbbi 1 hónapban... Szex 1 hónapja nem volt, mert folyton fáradt... Tudom hogy egy naív liba vagyok, de hinni akartam benne. (1 komoly kapcsolatom volt előtte)

Szerintetek is csak kihasznált?


2022. febr. 12. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak használ.
2022. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Így a leírtak alapján szinte biztos, hogy csak azért kellettél neki mert nem akart egyedül lenni.

Inkább keress olyat aki értékel és fontos vagy neki.

Beszélj vele hogy neked így nem megy.

2022. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele erről beszélni, de mindig hárít/másra tereli a szót.

Ma eldöntöttem hogy véget vetek ennek az egésznek.

2022. febr. 12. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hárítás a legkényelmesebb neki.

Nehéz volt meghozni a döntést, részedről kialakult szerelem?


#2

2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges szócséolés erről vele beszélni! Kuka azonnal!
2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bennem kialakult érzelem felé, de nem szerelem. Az elején jól éreztem vele magam. Komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni.
2022. febr. 12. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Lyuknak használt ameddig nem unt meg.
2022. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Igazából nem értem miért az XBoxot nyomogatja 30pasi miért nem a nőjét .. kuka
2022. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol találjátok, ezek a főnyeremény alfákat?
2022. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Félúton az "ő biztos más mint a többi utca" és a "jajj istenem 30vagyok és még nincs gyerekem sugárút" között az "én nem olyan lány vagyok tér" mellett.
2022. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!