Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten iszik azon kivül,hogy hagyjam ott mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés

32 eves dolgozò férfi de munka utàn màr pöccenti a sört. Mértékletesen iszik de menni valahova nem tudunk mert ö iszogat nekem meg nincs jogosítvànyom.

Van aki sose növi ki ezt a laza bulis életmòdot?

Tanàcs vagy ötlet érdekelne.


2022. febr. 13. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
46%

Pedig erre tényleg nagyon nincsen mit írni, hogy elfogadod vagy váltasz.


Am nekem is egy fura nem várt szitu adta meg a lökést és megtalálni a helyem.

Full vagány kigyúrt pali, ugyanakkor meg nagyon jól titkolja de érzékeny is.

Neki meg folyton mehetnékje van...viszont van egy kislánya is akit ő nevel. És full aranyos a kiscsaj, de neki ő a középpont, ezért szinte az összes program gyerekközpontú.

Ettől függetlenül minden hónapban van 1 nap, amikor a húgánál van a kiscsaj és akkor elvisz egy vendéglőbe, ahol előad egy ilyen vicces romantikus műsorszámot nekem, utána beülünk piázni valahova, ahol leitat, majd hazamegyünk és a lelket is kihajtja belőlem:)

Imádom az idiótát

2022. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor más nincs, nézd végig, ahogy idős korára elfogy az agya. Mindegyik mértékletesen kezdi. Neki kellene ezzel valamit kezdenie ha zavarná. Őt ezek szerint nem zavarja, téged igen. Hidd el, jobb életet érdemelsz. Ő akkor is ezt fogja csinálni ha már ott lesz két gyerek.
2022. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki minden nap iszik akkor az kimeríti az alkoholizmus fogalmát. Nem a mennyiség a probléma (1-3sör) hanem a rendszeresség. Innen szokott az következni évek múltán hogy konkrétan elissza az életét valaki. Szerintem addig menekülj ameddig még nincs gyerek/házasság/közös hitel mert ennek általában a lehullott koccintós+kommersz kombó a vége.
2022. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Gyereket nem tervezünk de közös mindenünk szò szerint.Ahogy írtam a hagyjam ott azon kívül màs megoldàst keresek.
2022. febr. 13. 19:54
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bulis életmód.... ez undorító
2022. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Szakember lehetne egy kétesélyes megoldás. Ahová nem tudnád elrángatni.
2022. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Őt zavarja, hogy iszik?


Akar rajta változtatni?


Ha nem, akkor nem tudom, hogy milyen más megoldás lehet azon a két lehetőségen kívül, hogy elfogadod az alkoholista életmódjával együtt, vagy szakítasz.


Neked kb. ennyi a mozgástered, ha neki jó így ez a helyzet, csak neked nem.

2022. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Rendezhetsz miatta minden nap cirkuszt, tarthatsz kiselőadást, könyöröghetsz, és adhatsz hetente ultimátumot. A végén elhagy ő, mert állandóan baxtatod.

Szívesen!

2022. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
8-as írta meg a tutit! Utána viszont inni fog, mert te(!) kikészítetted őt.
2022. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ne egy dülöngèlö alkoholistàt képzeljetek el.hanem csak iszogat tvt nézi vagy az otthoni teendöi közben. Nem a viselkedése a baj hanem az ital.Kedves olyankor is.
2022. febr. 13. 20:28
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!