Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb gondod?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Higy egyek e egy sütit vagy nee..
2022. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Anyósoméknál ülök a wc-n, nem bírtam ki nagyon kell sz..rni, de attól félek nagyon büdös lesz, biztos 2x fogom lehúzni.
2022. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

Másfél hete szakítottam a 4 éves bántalmazó kapcsolatomból, és most 2 hét múlva költözök az albérletemből a macskákkal. Valahol várom nyilván a környezetváltást, de átköltözni (főleg két állattal) mindig stresszes és körülményes. Főleg úgy, hogy közben dolgozok hétközben, hétvégén meg sulizok.

Tegnap mondjuk elmentünk a lányokkal bulizni, és az este csókolóztunk egy nagyon aranyos sráccal, ez kicsit boostolta az amúgy béka segge alatt lévő önértékelésem :)


Remélem innen már csak felfele ívelek az idei évben.

23l

2022. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Általános iskolás korom óta soha nem vettek észre a lányok, mindig egy darabb szarnak éreztem magamat a szemükben, aztán az évek alatt felszedtem rengeteg súlyfelesleget. 45 kg túlsúllyal már én is undorodtam magamtól.


Picit több mint 1 év alatt ezt leadtam és most az a legnagyobb gondom, hogy kiestem a "lendületből" súlyzós edzések miatt. Ha nyárra azt szeretném, hogy látszódjon az egész hasizmom (most még csak a széle látszik), akkor újra neki kell állnom kardiózni és örülhetek ha a maradék minimális zsír mellett nem megy le jelentősebb izom.


Ezen kívül még az zavart nagyon mostanában, hogy hülyének nézett egy lány, akivel meglepően jól indult az ismerkedés. Több randink is volt, ott is úgy tűnt, hogy minden oké, de így sem voltam elég jó parti neki, szóval félretett B tervnek. Aztán amikor a másik srác nem jött össze, akkor már újra érdekes lettem volna neki.

2022. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Hogy elakadtam az életemben. Mintha megrekedtem volna egy szinten...
2022. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy 2,5 hónap múlva "ünneplem" apácaságom 8. évfordulóját, miközben még csak 31 leszek nyáron, szóval elég sok ilyen évfordulóm lesz még valószínűleg, pedig már most is nagyon rosszul viselem.

Mondjuk még így is amondó vagyok, ennél nagyobb bajom sose legyen! 🙏 Amilyen sorsokat, életeket látni...

2022. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve tetszik egy srác az egyetemről, de ronda vagyok, szóval esélytelen. Várom, hogy végre lediplomázzak és ne találkozzak vele többet, mert fáj a kicsi szívem 🥲
2022. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egyikőtöknek sem hiszek, kivéve egyet!
2022. febr. 13. 21:04
 19/26 anonim ***** válasza:
És melyik az egyedüli kivétel?
2022. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne válás nélkül külön élni.
2022. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!