Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélés után távkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés után távkapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Barátommal több mint fél évet laktunk együtt, aztán úgy hozta az élet hogy munka helyett suliba fog menni, az másfél év az ország másik végében.

Én vissza költöztem a szüleimhez,találkozni pedig hétvégente fogunk bár ez nem biztos még.

Annyira furcsa minden még, úgy érzem nem találom a helyem,és nem tudok mit kezdeni magammal.

Dolgozok de az sem tereli el a figyelmem.

Legrosszabb,hogy beszélni se nagyon beszélünk, őt lefoglalja a suli a tanulás és a többi új dolog.

Valami tanács hogyan vészeljem át ezt az egészet?

Barátaim sincsenek akikkel esetleg eljárnék szórakozni

Aki volt már ilyen helyzetben azoknak mik a tapasztalatok a távkapcsolatról?



2022. febr. 13. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Titeket még nem köt össze semmi. El fogtok hidegülni.

Szerinted egyezzetek meg, hogy tartjátok a kapcsolatot, mint barátok, találkoztok amikor jól esik, de ennyi. Ő is élni akar majd, te is, neki is lesz kísértés, neked is, és csúnya szakítás lesz a vége.

2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,ez nagyon rossz lehet. Az egyetlen megoldás,ha meg akarjátok menteni a kapcsolatot, ha utána mész.


Tedd mérlegre. A munkád/jelenlegi életed van e olyan fontos, hogy a kapcsolatotok kárba vesszen.

Bár ezt ö is feltehette volna magának kérdésként. Én biztosan nem mennék ennyi időre ilyen messzire a páromtól semmiért sem. Vagy együtt,vagy sehogy.

2022. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mennénk külön egymástól ebben biztos vagyok. Nem próbálsz meg a közelében munkát keresni?
2022. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy, a mostani munkahelyem nagyon jó, ha felmondok biztos vagyok benne nem találnék hasonlót.

És ha mélyen magamba nézek haragszom is a barátomra amiért olyan könnyedén feladta a közös életünket és elment tőlem jó messzire. Mintha nem is hiányoznék neki.

Persze támogatom őt, de bennem van hogy miért nekem kell feladnom az életem,mikor ő döntött így? De közbe hiányzik is nagyon

Kettős érzés eléggé sajnos .

2022. febr. 13. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora távolságrol van szo? Hol élsz/él?
2022. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mintha nem is hiányoznék neki."


Akár lehet ennek lekoptatás szaga is. De ne legyen igazam.(Fura, hogy még senki nem írta).

2022. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!