Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült volna a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit magamalatt vagyok mert eléggé széthullóba van a kapcsolatunk.

Sokat vitázunk főképp miattam. Hisztik, néha féltékenykedés(TIKTOK-ON..)

Pár napja letoltotte azota azt bujja egyfolytaba nezegeti a szinte pucér csajokat mondván csak a zenéket keresi kocsiba..

Eszrevetten hogy az egyuttletek is nagyon kevesek heti talan 1x van olyan hogy 2hetente csak.. ezelott 3-4honapja napi 2volt..

Megerzem hogy a szeretlek-et sem ugy mondja mint ezelott, joval kevesebbszer is erezteti hogy szeret. Ezek miatt verem ki a hisztiket, mondom neki hogy jol esne ha tobbszor odabujna, ereztetne hogy en vagyok neki az egyetlen.. erre o annyit mond hogy nekem semmi sem eleg es hogy osszetehetem a kezem mas meg ennyit sem kap


Tudom hogy nagy hiba hogy hisztizek de nagyon rosszul esik.

Tulgondolok mindent, most kezdek egy uj munkahelyen es izgulok..erre annyit kaptam csak hogy majd megszokod..

Egyaltalan nem volt ilyen a parom.

Egy rendes pasi volt aki mindennap ugy jott haza hogy boldogan, mondta h szeret stb.. ma mar lehangoltsaggal jon haza

Mindenbe talal kifogast.. multkor melo utan nem huztam fel a redonyt hanrm egybol nekialltam fozni es ramformedt hogy miert van meg mimdig sotet a szobaba, alig kat valamit, ennyit megtehetnek..

En rontottam valamit vagy csak szimplan elhidegult?

1,5eves kapcsolat..

Én 20éves vagyok a párom 33éves ferfi..



2022. febr. 13. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy még nagyon fiatal.. a legszebb korban vagy ne pazarold ilyen emberre mert késöbb báni fogod
2022. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy elhidegült, de tény, hogy a kezdeti szikra ami a kapcsolatok első felét jellemzi, az kezd kicsit alább hagyni. Ez normális, ez normális esetben átalakul szeretetté, mély kötődéssé.

A hiba a kommunikációtokban van. Nem problémamegoldás a hiszti, sem az, ha elkezditek mindenért piszkálni egymást. Jobb, ha most elkezditek megbeszélni a dolgokat őszintén, egymás gondolatait tiszteletben tartva és a másikat nem bántva, nem hisztizve elmondani, hogy kinek mi az igénye, mi nem esik jól neki, és hogy ezen hogy változtathattok közösen. Ha megvan bennetek az akarat, hogy együtt maradjatok és rendezzétek a dolgaitokat, akkor mindkettőtknek fontos lesz a megfelelő kommunikáció.


Asszertív kommunikáció, nézz utána.

Plusz ajánlok egy könyvet "A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek" ez is adhat egy kis segítséget, útmutatót sok tanulsággal, hogy hogyan lehet megoldani az ilyen helyzeteket, amilyenben most ti is vagytok.

2022. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!