Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tetszik ahogy mulik a szerelem es már egymásra se dobunk napkozben pl uzenetet mert ugyis talalkozunk este stb?

Figyelt kérdés

Olyan rossz végignézi ahogy az elso napokban élnek halnak értem, rajongással imádnak, izgulva találkozunk, amikor egyutt vagyunk felhőkben vagyunk, millio téma móka kacagás van stb es ahogy ez lecseng, elmulik es átfordul teljesen másba a másiknql.


kezd kopni, csökken a kommunikácio egyre kevesebb a nevetes kialakul vmi rutin pl hetkoznap csak alvás, hétvégente ereszd el a hajam, délelőtt rokonok, este barátok es a rutin körül forgunk, az megszokottá válik


Ezzel párhuzamban nincs már rajongás, néha beüt az unalom, nem rohannak már utánam, lesz.rja ha 1 napot is távol vagyok, kopik a féltekenység, a szerelem vallomások, a meglepik kedvességek. Es minden.


Még később mintha nem is szeretnének, fel se néz a tv mellől ha hazaesem, lelépnek nelkulem haverokkal, nem érdekli már addig en hol vagyok kikkel, féltekenység zero es jobb esetben nem csalnak meg.


A mostanival most tartunk annál a fázisnál, hogy kopik a kommunikácio, es nem érdekli hol vagyok mit csinálok nem féltékeny, elmegy haverokkal stb nincs rajongás de talan szerelem se


2022. febr. 15. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy csökken a kezdeti lelkesedés és a "minden másodpercet vele akarok megélni" életérzés teljesen természetes.


Az, hogy az ellenkező végletbe csap át a dolog már nem. Tennetek kell azért, hogy a vonzalom fennmaradjon. Elég közhelyes, de igaz, hogy a lángot táplálni kell, vagy kialszik.


Próbáljatok találni valami közös hobbit, szerezzetek közös élményeket rendszeresen. Ha belelaposodtok a mindennapokba hamar elkopnak az új témák és nehezebb lesz fenntartani az érdeklődést.

2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Egy kapcsolatban mindig kell új impulzus, közös élmények, különben tényleg elhal az egész. Rángasd ki a megszokottból, lepd meg valami élménnyel, próbáljatok ki új dolgokat együtt.

2022. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az segített hogy két hétig kevesebbet foglalkoztunk egymással (nem egész nap írogatás, bár ez már alapból nincs nálatok meg, nem minden nap együttalvás -persze ha nem laktok együtt, külön programok is lehetnek és nem csak a rutin, mondjuk a hétvégi ereszdelahajam nem együtt van).

Utána próbáltunk egyrészt régi dolgokat visszahozni (ha hiányzik hogy legyenek meglepik lepd meg), és programokat szervezni (együtt mentünk sztriptiz bárba, szabaduló szobába, stb, a "mindig is ki akartam próbálni" programokra), ezzel megtöltve azt a kevesebb, de így értékesebb időt.

2022. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ujra neki kell esni a kozos programozasoknak. Egy mozira pl kevesen szoktak nemet mondani. Gyujtsetek uj elmenyeket, menjetek egyutt valahova.
2022. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Ezt sosem értettem. Engem is eléggé megviselne.. Mi az első naptól együtt élünk, 4 éve vagyunk együtt, abból 1 éve a férjem, de a mai napig egész nap írunk egymásnak meg hívjuk a másikat, esténként mindig meglepi vacsi van, ha ő ér előbb haza akkor ő csinálja, ha én akkor én neki. Nem is járunk egymás nélkül sehova mert nem nagyon igényli egyikőnk sem már mások társaságát, kitomboltuk magunkat egymás előtt. Viszont hozzá tenném, mindig minden téren kipróbálunk valami újat, rengeteget beszélgetünk, sokat kirándulunk, mindkettőnk igénye ugyan olyan arányban figyelembe van véve, nem fontosabb egyikőnk a másiknál, ha esetleg van egymástól független hobbi mindig érdeklődünk a másik dolgai iránt, támogatjuk benne egymást. Meg persze változatosan élünk, nem “menetrend” szerint.
2022. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bennem sem mulik. Mindig a másikon látom csak ahogy egyre kevesebbet ad az egészbe.

Ha fejen állok is csak lefelé ível az egesz. En nem fogom mar kenyszeresen fenntartani a tüzet minden pasiban

2022. febr. 15. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy mindent te akarsz "irányítani", a pasik meg elkényelmesednek melletted?
2022. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően mit teszel egy kapcsolatba? Neked kizárólag a lila ködről szól? Mert ha igen, akk rendezkedj be arra h hetente legyen más faszid.
2022. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont valamelyik nap beszélgettünk erről, ha olyan intenzitású lenne a kapcsolatunk, mint az első fél-egy évben, valószínűleg már belehaltunk volna :D Hosszútávon a rózsaszín köd nem egy fenntartható állapot. De amivé alakul, annak nem kell rossznak lennie. Ahogy többen leírták, kellenek a közös élmények, az új impulzusok. Néha el kell járni randizni, mint az elején, meglepni egymást, nagyokat szexelni..stbstb.

Te is kezdeményezhetsz, de akár el is mondhatod ezt, amit ide leírtál. Ha szeret, tenni fog ez ellen ő is. De ha nem tudja mi a bajod, akkor változtatni sem tud, hisz valószínűleg neki ez így megfelel és azt gondolja, hogy minden a legnagyobb rendben.

2022. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hagyom elmenni ha ez lesz belole.

En már az xedik utan beleuntam abba hogy folyamat en tartsam a tüzet. Plusz ki is ábrándít így nem nehez elengedni már a nemtom hanyadikat.


Az első pasiknál még pánikoltam, meg vissza akartam hozni a tüzet, beletettem apait anyait, női trükköket is amik segítettek ugyan ideig óráig de mégis mindig ezzel küzködtem


Az exem volt az első akinél csak 3 hónapot vergódtem azon hogy visszahozzam a tüzet akkor is vége lett



A mostaninál már nem fogok beletenni


Elegem van hogy csak én viszem mindig az egészet a hátamon egyedül.

2022. febr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!