Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy csak azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy csak azért nem jön be mert tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nekem ő a 3.baratom, egy elég komoly kapcsolat és toxikus kapcsolat után. Teljesen az ellentetje az exemnek akit mindennel jobban szerettem, és szerelmes voltam bele, minden percemet vele akartam tölteni, de a végére teljesen megváltozott, én szakítottam vele, miután voltak problémáink majd rá fel évre megint osszejottunk egy pár hónapra de inkább osszejarasnak mondanám, eléggé toxikus volt, meg is csalt. Nagyon sokáig sírtam utana, és nagyon nagyon szomorú voltam, aztán jött az egyetem és gondolkodni se volt időm ilyeneken, megismerkedtem egy fiúval egy buliban, sajnos vagy nem sajnos nala kötöttem ki az éjszakára, én igazából nem akartam ez a komoly kapcsolat után ennyire elkotelezodni senki iránt, csak egy kicsit szórakozni, kavaragatni aztán majd alakul.


A srác az elrjen megmondta hogy o mqr egyből szerelmes belém, és teljesen tudja hogy o mar velem akar lenni, és neki en vagyok az első barátnője, eddig még szűz volt, és sose csokolozott senkivel, sokáig húztuk egymás ágyat, meg vegul belementem a kapcsolatba, már ott is eléggé megkerdojeleztem magam hogy jó ötlet e.


Eltelt 3 hónap, és egyeltalqn nem érzem hogy szerelmes lennék bele, találkozni sincs kedvem vele sokszor hetekig nem látjuk egymást és nem is hiányzik, nem szeretem ha egy kapcsolatban én vagyok a főnök es en irányítók, viszont nem tudom lehet e az az oka hogy nem vagyok bele szerelmes?


2022. febr. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, minél előbb. Ne húzzátok egymás idejét. Benne vagy egy kapcsolatban amit nem is akarsz igazán.
2022. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindetten domináns partnerre vágytok, és ezt nem tudjátok egymásnak megadni.
2022. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok egyébként, idén leszek 21, ő 21.


Ez lemaradt

2022. febr. 20. 12:42
 4/4 A kérdező kommentje:
20****
2022. febr. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!