Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet sok valakiből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet sok valakiből, akit szeretsz? Miért mondanak ilyeneket, hogy heti 3 találkozónál többet nem bírnának?

Figyelt kérdés
Nem értem, hiszen ha nagyon szerelmes vagy valakibe, akivel az életedet tervezed leélni, hogy lehet belőle elég heti 3 találkozó? Akkor hogy akarsz vele együtt élni? Vagy ha együtt éltek és úgyis minél többet akarsz tőle külön tölteni, akkor mekkora az a szerelem? Oké persze, kell a me time, de tényleg ilyen sok? Hogyhogy nem bírod elviselni a jelenlétét akár mindennap, ha szereted? Mi az, amit csak egyedül tudsz csinálni és azt 4 napig akarod művelni? Ha ő a támaszod, a legfőbb bizalmasod, aki mindig meg tud nyugtatni, akivel a legjobban érzed magad, akkor miért kell elvonulnod órákra, miért zavar, ha ő veled szeretne eltölteni minőségi időt?
2022. febr. 20. 12:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én amúgy heti 3x otthonról dolgozom, akkor könnyű elintézni a házimunkát, főleg, ha kicsi a lakás. Edzeni én otthonról szoktam, vagy felkelek korábban, vagy munka után egyből. De nem edzek olyan sokat, annyira nem szeretek. Kevés barátom van, olyan heti 1 baráti tali szokott lenni. Hétvégén egyik nap szoktam családhoz menni, de nem minden héten. Azon kívül nincs olyan nagy időt igénylő hobbim, nem tanulok. Ebbe nekem akár heti 6 találkozó is beleférhetne :D


Azt értem, ha valaki elfoglaltabb, azt nem értem, aki azt mondja, hogy neki már sok a heti 3 tali, meg hogy zavarja a párja jelenléte.

2022. febr. 20. 17:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi a kettő közötti összefüggés?
2022. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!