Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat flörtöl a párom másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat flörtöl a párom másokkal és ezt el is mondja nekem, aggódjak?

Figyelt kérdés

Kis leírás: ő mindig is ilyen kis szórakozott mókás pasi volt, aki mindenkinek bókol, kedves, udvaarias, minden nőhöz van egy kedves szava, de sosem volt fukkboy, mert mindig hosszabb kapcsolatai voltak, inkább a szája jár. Engem ez a kedves szórakozott énje vonzott mindig, nem vagyok féltékenytípus és mivel először csak barátok voltunk, mindig sztorizott nekem ilyen “csajozásokat” és azok vicces kimeneteleit, aztán összejöttünk és igazából ez megmaradt, mert jókat nevetek rajta. Persze már nem ilyen telószám elkérős flörtök ezek, hanem inkább pl zavarba hoz idegen nőket váratlan helyeken. Pl volt hogy a boltban mondja a nő, hogy dugja be és mutatja a terminált és ő meg mondja neki, elnézést hölgyem, melyik részemet hova? Szóval ilyen ártatlan butaságok de nyilván ezek szórakoztatják őt, meg az “áldozatok” is jót nevetnek és bókolnak neki. Igazából nekem az ilyen nagydumás sràcok mindig bejöttek, mert jó fejek, de néha így nőként rosszul esnek ezeket hallani. Azért nem mondom neki hogy ne mondja el, merr amúgy meg jókat nevetünk, meg örülök neki, hogy bízik bennem és szokott is dicsekedni velem ismerősök előtt, hogy én nem vagyok hisztis p,csa ami jó, de amikor csak így egyedül vagyok, ő pedig pl dolgozik vagy ilyenek akkor elgondolkozom vajon épp kinek csapja a szelet, ha csak 5 percre is. Ez mostanában jutott eszembe így, de nem akarnám hogy megváltozzon, mert akkor unalmas ember lenne, mert szeretem az ilyen illedelmes de poénos férfiakat. A kérdésem az, hogy van e okom amúgy aggódni ha valaki ilyen típus? Én eddig úgy veszem észre, hogy csak a szája jár, de ki tudja, csak 1 éve ismerem..

Szerintetek?

Mi a tapasztalatotok csajok?

Ti miért csináljátok ezt srácok?

Légyszi kort/nemet írjatok válaszba, köszi:)

Mi 23L és 26F



2022. febr. 21. 15:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%
Válaszoltam.Szerintem menekülj.
2022. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csinálnád ugyanezt, az hogyan venné ki magát? :)

Az "áldozatok" meg kínjukban nevetnek, iszonyú égő egy ilyen falubolondja.

2022. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

"Pl volt hogy a boltban mondja a nő, hogy dugja be és mutatja a terminált és ő meg mondja neki, elnézést hölgyem, melyik részemet hova? Szóval ilyen ártatlan butaságok de nyilván ezek szórakoztatják őt, meg az “áldozatok” is jót nevetnek"

Jaaaj én is sokszor kapok ilyen hülye poénokat a munkahelyen. Az esetek nagyrészében totál nem tetszik és nem vagyok vevő vadidegen pasik disznóvicceire, de annyit meg nem érnek, hogy elzavarjam őket (így gyorsabban elhúznak). A legjobb, hogy a kínos nevetést is úgy fogják fel, mintha oda meg vissza lenne tőlük az ember. Lefogadom, hogy fele annyi a tényleges sikere a pasidnak, mint állítja/felfogja, csak azt hiszi hogy egy szupercsávó. Gondolom ő is azok közé tartozik, aki mondjuk nem néz ki rosszul, és azt hiszi minden csajnak bejön, azért löki ezeket a gáz dumákat. Még ha nem is hajt rá ténylegesen senkire, ha a párom mindenben azt keresné, hogyan süthet el szexviccet vagy még kapcsolatban is célja lenne más nők zavarbahozása, nem biztos hogy hosszútávra terveznék vele. Egyszer majd lehet lesz valaki, aki nem csak a szemét forgatja, hogy eh mekkora gyökér, hanem utánafordul és kavarni kezdenek, a leírás alapján meg szerintem simán belemenne a srác. Viszont ő a te párod, te érzed, hogy mennyi fér bele. Ha már elment odáig a dolog, hogy rossz érzéseid vannak, ha nem veled van, akkor érdemes leülni vele beszélgetni. Elmondani, hogy már túltolja a laza csajozást és emiatt rosszul érzed magad.

2022. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
12-es jól beszél.
2022. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

"mondja a nő, hogy dugja be és mutatja a terminált és ő meg mondja neki, elnézést hölgyem, melyik részemet hova?"


Én nem vagyok egy féltékeny típus, de egy ilyen mondattal durván kiverné a biztosítékot a párom és nem feltétlen miattam, hanem mert alapvetően ilyet mondani egy idegen nőnek oltári nagy bunkóság.

2022. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem poénos, de még csak nem is jópofa, szimplán egy bunkó barom, aki az ilyen nyomorék szövegekkel próbál bevágódni idegen nőknél. Tipikusan az a fajta, akitől egy normális nő visítva menekül.
2022. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen vicceske kollégám. Az már hab volt a tortán, hogy családos ember volt.


Undorított és szántam, olyan volt a szememben, mint egy éhes állat. Tényleg röhejes volt, pedig én csak hallgattam, ahogy nekem intézi ezeket a hülyeségeket.

2022. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Meg kellene próbálnotok a nyitás a hármas felállás felé.
2022. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
78%

19

Ide egyes felállás kellene, nem elmenni csicskának és megnézni hogy a párod hogy basz meg mást

2022. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%
...nyámi
2022. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!