Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi gondok, férj jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi gondok, férj jóval többet keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit lehet tenni /mondani, ha férjemet szeretném, ha kivenné a részét a háztartásból, és gyereknevelésből? Háztartási munkát semmit sem végez. Azt mondja, ő keresi a pénzt. Én is dolgozom, de minimálbért keresek, ő építő ipari vállalkozást vezet, nagyon jól keres. Azt mondja, hogy ha majd annyit teszek a családi kasszába, mint ő, akkor ő is annyira veszi ki a részét a háztartásból. A gyereknevelés abból áll neki, hogy tv-znek. A gyerekkel kapcsolatos teendők, pl ha beteg, én maradok itthon, intézem a tp papírom, gyerek covid igazolást, ovis dolgokat, beszerzéseket pl új Fogkefe, ebéd pénz befizetese, szülői értekezletre menni, kapcsolatban lenni az óvónővel, a logopédussal, itthon én gyakorolok vele stb stb szó szerint mindent én csinálok, én mosom a haját, én veszekszem, hogy ha fürdni kéne menni vagy öltözködni stb tényleg minden szar meló rám marad.

És amikor kérem, hogy mosogasson el, az a válasza, hogy ő fáradt, meg az női dolog. Erre mondom mindig, hogy nem női - férfi dolog meg feladat, hanem közös, és akkor is hozza a pénzt, hogy a közös anyagi teherviselés is közös. Ő havonta 1,5-2 milliót hoz haza. Teszi félre, nem élünk nagy lábon, de rendszeresen járunk élelmiszerboltba, nem nézzük minek mennyi az ára, nekem nem ad semmire, így én félretenni nem tudok, persze ha kéne valami, pl egy téli ke, ami kicsit drágább, és minőségi, arra húzza a száját és mondja, hogy van fizetésem.. Persze, csak abból nem tudnám kispórolni, hogy meg is éljek. És járhatok a gagyi kínaiba vásárolni.

Mit tegyek? Válni nem tudok, nem is akarok. De mit mondjak neki ilyen alkalmakkor? Ő szeretne második gyereket, én is, de én nem merek így vállalni.


2022. febr. 23. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Edd meg amit főztél. Teljesen ki vagy neki szolgáltatva, így azt csinál amit akar, úgy aláz meg ahogy akar. Nem tudom milyen választ vársz.
2022. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Nincs semmi gond!

1, Normalis ferfinak is szulhettel volna, de az nem kellett.

2, Elvalhatsz es kereshetsz egy csoro ferfit. Az meg nem kell.


Sosem fogom megerteni, hogy miert lett divat felnott nokent az, hogy nem vallaljatok a felelosseget.

2022. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Fizettesd ki vele a saját bébiszitterdíjad takaritást főzést.


Ő AZERT tud sokat keresni mert nem ő van táppenzen a kolykokkel, meg stb


Hanem van aki neveli gondozza helyette meg viszi a házat js a hátán.


Igy neki felszabadul ideje energiája a munkára.


TE teremted meh a lehetőséget neki ahhoz hogy kereshesse a pénzt!


Mert ha fognád magad otthagynád a kolykokkel egyutt magára te is kereshetnél tobb ezer eurot is.

2022. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
A férjed egy here. Az én párom is sokkal többet keres, mégis kimos vagy porszívózik ha arról van szó.
2022. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki kéne mosni fozni gyerekezni semmilye nem lenne.

Kicsit képbe kellene tenni kinek köszönheti azt hogy van ideje bejárni a munkába egyaltalán.

2022. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy amint teljes hozzáférést kapsz a KÖZÖS pénzetekhez (igen, akkor is közös ha ő keresi), azonnal felmondasz és onnantól nem lesz probléma tünci tip-top feleségként, csillogó házba meleg vacsorával haza várni. Mert a család eltartása meg férfi dolog.
2022. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

#3: Valoszinuleg inkabb azert keres tobbet a ferje, mert jobban kepezte magat vagy talpraesettebb volt. A szabadidejet tolti mashogy, mint a no...

De, ha mar a no miatt kereshet ilyen jol, akkor ugye a no szulte a gyereket is, szoval a no maganak csinalt plusz munkat...

2022. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanígy vagyunk.

Férjemnek vállalkozása van, ráadásul én csak 4 órában dolgozom, mert 3 gyerekünk van , és így könnyebb.


Ez a része viszont teljesen más, soha nem szólt ha drágább ruhát vettem,vagy vettem akármit is..

Teljesen közös minden pénz ,Ő nem tesz a bevételéből el semmit, minden megy a közösbe..

2022. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondj fel és vezesd a háztartást egyedül(ahogy most is). Mennyi a nettód, 150 ezer? 1.5-2 milliós bevétel mellett tényleg fontos ez?



Vagy keress jobban fizető állást.

2022. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igen, ő képzettebb, szakmunkás volt, nekem csak érettségim meg egy okj-m van, mára már kisebb cége van, 5-6 emberrel.

Én alkalmazott vagyok.

Az első kettő válaszolót nem értem. A férjem kapcsolatunk, gyerekvállalásunk idején nem volt ilyen. Kb két éve csinálja velem ezt a megalázó hozzáállást, amióta jól megy a cég, az építőipari árak megugrottak. Előtte nem volt ilyen menő ő sem, a fogai is kezdtek tönkremenni, múlt évben csináltatta őket.

2022. febr. 23. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!