Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi gondok, férj jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi gondok, férj jóval többet keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit lehet tenni /mondani, ha férjemet szeretném, ha kivenné a részét a háztartásból, és gyereknevelésből? Háztartási munkát semmit sem végez. Azt mondja, ő keresi a pénzt. Én is dolgozom, de minimálbért keresek, ő építő ipari vállalkozást vezet, nagyon jól keres. Azt mondja, hogy ha majd annyit teszek a családi kasszába, mint ő, akkor ő is annyira veszi ki a részét a háztartásból. A gyereknevelés abból áll neki, hogy tv-znek. A gyerekkel kapcsolatos teendők, pl ha beteg, én maradok itthon, intézem a tp papírom, gyerek covid igazolást, ovis dolgokat, beszerzéseket pl új Fogkefe, ebéd pénz befizetese, szülői értekezletre menni, kapcsolatban lenni az óvónővel, a logopédussal, itthon én gyakorolok vele stb stb szó szerint mindent én csinálok, én mosom a haját, én veszekszem, hogy ha fürdni kéne menni vagy öltözködni stb tényleg minden szar meló rám marad.

És amikor kérem, hogy mosogasson el, az a válasza, hogy ő fáradt, meg az női dolog. Erre mondom mindig, hogy nem női - férfi dolog meg feladat, hanem közös, és akkor is hozza a pénzt, hogy a közös anyagi teherviselés is közös. Ő havonta 1,5-2 milliót hoz haza. Teszi félre, nem élünk nagy lábon, de rendszeresen járunk élelmiszerboltba, nem nézzük minek mennyi az ára, nekem nem ad semmire, így én félretenni nem tudok, persze ha kéne valami, pl egy téli ke, ami kicsit drágább, és minőségi, arra húzza a száját és mondja, hogy van fizetésem.. Persze, csak abból nem tudnám kispórolni, hogy meg is éljek. És járhatok a gagyi kínaiba vásárolni.

Mit tegyek? Válni nem tudok, nem is akarok. De mit mondjak neki ilyen alkalmakkor? Ő szeretne második gyereket, én is, de én nem merek így vállalni.


2022. febr. 23. 13:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
19: hat hallod, havi 400 4 emberre édeskevés lóf@szka ahhoz, hogy valaki mellett királynőnek érezd magad és ennek okán ganézz helyette is :D nem akarlak elkeseríteni, de cudar egy üzletet kötöttél 😂
2022. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Havi 400..:D


Az lóf@sz. Nem csak 4 emberre, hanem 2-re is. Ezért igazán kár volt csicskának állni.


Királynő. :DDD

2022. febr. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha neki megfelel és királynőnek érzi magát, akkor szíve joga.

Ha azt írta volna, hogy nem elég, akkor menne az aranyásózás. Semmi nem jó itt a GYK bíróknak 😀

2022. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%
A GyKRB - Gyakori Kérdések Rögtönítélő Bírósága - tagjainak sosem volt neve, sem arca, és sosem lesz soha 🤣 mégis mind tudja, mi lenne jó másoknál, ha nem 100 kommentes kommentháborúig meg sem állnak
2022. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy kinéztél egy takarító nőt, hetente jön majd, és adjon rá pénzt.
2022. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam, és azt válaszolta, hogy jó.
2022. febr. 25. 17:21
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta jó, akkor a házimunka nagy részét elengedheted. (Ettől függetlenül se.gfej a férjed, de ezt már Te is tudod.)
2022. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!