Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége, "legyél boldog mással".ennyire nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nem egyszer kapom ezt, ha pl féltékeny. Vagy épp szakitásrol van szó dacból.


Magyarán meg se "ölne", ha màssal vagyok, mégcsak harag se lenne benne szakítás után, hanem légy boldog.



Máshol is gyakorta látom hogy ezt kívánják egymásnak a szakítofelek.


Mar nem azért, de ha engem elhagynak, vagy kiprovokálják a szakítást, bennem azért van annyi hogy FÁJ az eleve, hogy nem velem van hanem massal, nemhogy még boldogságot kívánjak nekik. Annak mással, akit szeretek??


És ez a beszelgetés kapcsolatBAN megy ráadásul.



#légy boldog
2022. febr. 27. 18:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

Amíg kapcsolatban megy, nincs különösebb jelentősége. Nem minden nap egyforma.


Ha ez szakításkor hangzik el, azzal se lehet sok bajod, jobb, mintha "dögölj meg" lenne.

2022. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Mi van? Nagyon szánalmas a párkapcsolati dinamikátok!

Ezek szerint többször felmerül a szakítás, ha nincs oka azért gáz, a legalja az ezzel való fenyegetés, ha van, akkor meg azért, mert eddig nem történt meg.

Nyilván nálatok szófordulat ez, semmi mögöttes tartalma nincs, de teljesen normális, ha valaki eljut odáig, hogy belátja, hogy vele sosem lesz boldog a párja, és ezt őszintén ki tudja mondani, akkor is, ha fáj.

2022. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"de teljesen normális, ha valaki eljut odáig, hogy belátja, hogy vele sosem lesz boldog a párja, és ezt őszintén ki tudja mondani, akkor is, ha fáj."


Ez szerintem meg az önértékelés legalja.

2022. febr. 27. 19:11
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

3-as Ennek mi köze az önértékeléshez, ez a realitás.

Szép dolog a szerelem, de egy kapcsolat 1000 dolgon megbukhat, ezt érdemes időben belátni és nem tenni bele felesleges éveket, évtizedeket.

2022. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak az ilyen nárcisztikus libáknak nem megy, mint te, kérdező. Ha őszintén szeretsz valakit, akkor azt szeretnéd, hogy boldog legyen, nem azt, hogy dögöljön meg, ha nem veled.
2022. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Először is már az borzasztó ciki, hogy valaki dacból szakítással fenyegetőzik. Ha nálam e út valaki eljátszaná, biztosan szakitanek vele.

A másik.

Van az a szeretet/szerelem (aminek a normálisnak kene lennie), hogy ha az ember, akit szeretek, a továbbiakban nem velem képzeli az életet és ezt közli is, tisztelettudoan, akkor bizony tényleg sok boldogságot fogok kívánni neki, akármennyire is faj. Mert a szakítás egy választási lehetőség, amit a másik pro kontra érvek mentén hoz meg, és ha úgy érzi, nélkülem boldogabb, akkor hagyom menni és sok szerencsét kívánok, mert jobban szeretem öt annál, hogy a saját egom miatt gyűlöletet érezzék.

Persze fájni fájna, nagyon is, de akkor is szeretettel engedném el.

2022. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
*ezt
2022. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

5# ez röhejes.

Másik kérdésemnél egy az egyben a páromra mondták hogy abszolut nárcisztikus. Azaz bőven nem én vagyok az:D


En csak elképzelni sem tudom hogy akit szeretek imádok, annak en jot kívanjak massal. En azt szeretném ha egyutt lennénk boldogok.

Es teljesen olyan ha ezt nekem kívánják hogy legyek mással boldog, hogy nem szeretnek engem.

2022. febr. 27. 19:36
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem kellek nem akarnak. Olyan szinten sem hogy gyűlöljenek haragudni tudjanak.



A semmi érzelem a legrosszabb. Nem szeretem de nem utálom. A közöny a legmagasabb fok.

2022. febr. 27. 19:38
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Jól van kislány, tudjuk, sok h.lye kérdésed volt már a beteg kapcsolatodról. Csak az a baj, hogy itt olyan emberektől vársz választ, akik egészséges kapcsolatban élnek, vagy arra vágynak. Így teljesen fölöslegesen teszed fel, mert nálatok van 2 mentálisan sérült ember, annak megfelelő kapcsolattal. Teljesen máshogy működik (vagy nem működik), nekünk abban nincs tapasztalatunk, így tanácsot se tudunk adni.

#5

2022. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!