Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100. első randi. Fáraszt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100. első randi. Fáraszt az, hogy gyakorta "csábítgatni kell" a párom. Ez azt jelenti, nem passzolunk, vége?

Figyelt kérdés

Első randikon ugye boldog voltam, izgatott, fecsegtem, vicceltem, szépen ki voltam sminkelve, jól szorakoztunk etc.


Most kezd összeállni a kép, hogy valoszinű ezzel fogtam meg, ezt szereti bennem:(


Csak épp nem mindig vagyok sminkelve, gyakran befeszülök stresszelek, igazábol a sima ilyen rossz hétkoznapokban is, mindig mellettem van, jól bír, hatalmas a tűrőképessége is, elfogad gyengén megtörten is, kitart ha ideges vagyok is. Milyen szépen hangzik :D


Na szoval a problémám, hogy viszont ugy nez ki, az az első napi énem kell folyamat, gyakorta elvisz ugyanugy (mintha randiznánk) "direkt itat is", persze ujra es ujra előbújik belőlem az az igazi oldott boldog vidám "csicsergő" nő, de mindezt megelőzve nekem gyakorta semmi kedvem(vagy energiám) menni, elindulni, felöltözni, sminkelni..nincs erre igényem valahogy.


Azt a folyamatos érzelmileg "készenléti" állapotot, amikor első randira készülsz, kell elképzelni csak épp kapcsolatban, azaz saját magad kell felvillanyozni hogy meglegyen benned ugyanaz a pezsgés, adrenalin es el akarj indulni otthonrol hulla fáradtan egyáltalán. Ami első randikon teljesen természetes is, meg a szerelmes ködben, de nekem valahogy kapcsolatban már nem az. Nyugodtabb is vagyok, azaz nem "pörgök", nem izgulok, plusz ujdonság sincs nekem benne illetve nem tudom hova lehetne fokozni. De nem is érdekel.



RÖVIDEN:


Kezdem magam ugy érezni mintha nekem folyamat "konzumálnom" kellene egy pasinak, aki a barátom.(mintha szórakoztatnom kellene őt) Alanyi jogon, mert a barátom.

Felvillanyozni szexre nagyon (pontosan mint ahogy az újdonság varázsa hat), vonzani elcsábítani hogy ujra es ujra láthassa azt, akit bennem megszeretett. Mert igényli.


Komolyan semmi bajom nem lenne ha ez belőlem belülről jönne..

De gyakorta megesik hogy el sem indulok hanem inkabb bealszom. Ilyenkor kedvesen inkább elalszik velem.azaz nem erőlteti.


De mégis folyamatosan ezt kéri tőlem. "Igyál inkább", "ha nincs kedved nem kell mennünk"= ő szeretné es csak miattam vagyunk megint itthon.., ő menne ide oda neki lenne kedve, remeli nekem is, stb.


Elfáradtam a "100.első randiba"

Nem akarok " konzumálni".

Néha néha oke de az, hogy ez lenne a kapcsolatunk alapja az nagyon nem oké..



#első randi századjára
2022. febr. 19. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2022. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
23%
üdv egy férfi életében
2022. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

Na, jo hirem van.


Te viszonylag hamar rajottel erre, hogy nem erdemes agyon sminkelni magad meg megjatszani magad.


Sok no es ferfi erre egy elet alatt nem jon ra.


Lehet az eselyeidet csokkented, de a minoseget forditottan aranyosan noveled ha magadat adod tisztan, smink nelkul ha kell. Ne jatszd meg magad.

2022. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
10%
nem vagy véletlenül férfi?
2022. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 Humor Herold ***** válasza:
86%

Hát pedig egy kapcsolatért tenni kell évek múltán is.Ha vegetálsz csak benne és vagytok egymás mellett mint két befőtt akkor meg ellaposodik az egész.

Vagy nem ő a te embered, vagy nem lesz sosem nagyon hosszú távon jól működő kapcsolatod,mert rossz a hozzáállásod,és stresszel, fáraszt ha mindig tenned kell egy kapcsolatban.

2022. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
91%

Ez a probléma azzal, ha a kapcsolat elején megjátszák magukat a felek. A párod nem is beléd szeretett, hanem abba, akinek mutattad magad...


És igaza van Humor Heroldnak: egy kapcsolatért mindig tenni kell, hogy megmaradjon a láng. Baromira nem elég, ha belesüpped az ember a hétköznapokba: ebből lesz az, hogy a felek elhidegülnek, nem is értik, miért, aztán jön a válás, mert jön valaki, aki izgalmas, mert új...

2022. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

Nem jatszottam meg magam!


Igenis boldog voltam es életvidám elso randikon! Szerelmes köd meg stb.


Most áll össze az is, hogy még ma is ugy visz haza egy egy ilyen után mint ahogy az első randik utan amikor "összejön" egy nővel, azaz speeciel felszed engem


Amikor kijön belőlelm ujra es ujra az aki őt megmozgatja mint férfit, akkor az elég is, mielőtt rátör a féltekenység visz is haza hogy neki kellek csak az övé vagyok, es jön a szenvedélyes szex meg a stb.



Miért lennék férfi??



Már ki vqgyok ezekre élezve mert exem meg allandoan pl erotikus fehérneműket vett nekem es neki meg ez volt a heppje hogy abban bájologjam neki.

2022. febr. 19. 20:04
 8/70 A kérdező kommentje:

Senki nem játszik meg semmit.


De teljesen más ugyanaz a dolog elso nap, mégis miert keresik sokqn az ujdonságot?? Legyél már ujdonság x év mulva. Ez nem semmi ezt kihozni önmagadbol.

2022. febr. 19. 20:05
 9/70 A kérdező kommentje:
Es ma is mennem "kell""konzumálni melozni hóditani"a SAJÁT BARÁTOMAT!
2022. febr. 19. 20:07
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
senki nem tart pisztolyt a fejedhez, nem kell menned
2022. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!