Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett ez nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés
Jelenleg bizonyos okok miatt távol vagyunk egymással a társammal. Tegnap webkameraztunk, és megbeszéltük hogy vmi erotikus ruha lesz rajtam. Nekem ez allapvetően nem gobd, viszont mivel nagyon fáztam, ezért nem bírtam sokaig abban a lenge ruhában lenni, ezért felöltöztem mert már remegtem annyira fáztam. Erre a párom amikor látta hogy felhúzom a kardigánom: rossz lány vagy!(Amiatt hogy felöltöztem mert fáztam.) Nekem ez baromira nem esett jól. Azert vagyok rossz, mert fáztam és felöltöztem? Szerintetek én reagálom túl?
2022. febr. 28. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, picit túlreagálod szerintem, nem történt semmi. Ő is lehetne empatikusabb, de lehet nem így értette, nem lehet hogy viccelődött?
2022. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak viccelt?:D
2022. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlreagáltad.
2022. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, akkor túlreagáltam. Én csak azt érzékeltem hogy annak ellenére hogy tudja fázós vagyok, betartottam amit igértem, amit kért, de mondtam fázom, tovább nem bírok lengén lenni. Erre rossz lány vagyok.
2022. febr. 28. 14:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szexi akart lenni ("rossz kislány vagy, bünti jár") de rosszul jött ki.
2022. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jól van, nem tudom miért nevetsz ki. Baromira nem volt jó erzés megfagyni, megis amig birtam addig abban voltam.
2022. febr. 28. 14:38
 8/17 nemaRendőrség ***** válasza:
78%
Az oké hogy a párod felnőtt, de mivel te kb 15 éves lehetsz rossz kategória
2022. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Állítólag kedvességből mondta azt amit mondott... Felőlem gondolhatsz 15-nek de szerintem meg pont egy felnőtt ferfi nem tenné szóvá sehohy sem azt, ha a nő fázik, és emiatt felöltözik. Inkább azon lenne hohy meg ne fázzon. De persze emberek vagyunk, mindenki más. En sem rohangáltatnám egy szál alsogatyában ha eleve fázós, nemhogy meg be is szolnék neki eamiatt hohy felöltözik.
2022. febr. 28. 14:45
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Te hogy szexelsz, bundában?

Vagy az utcán vetkőztél le? Jó isten

2022. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!