Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne ez nektek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy gyerekkori férfi barátja. Ez a személy köztudottan leszarja, ha valaki kapcsolatban van, az előző barátnőjét is úgy szerezte, hogy a legjobb barátjától csábította el.

Ha feltűnik egy buliban, akkor csillogó szemmel néz a barátnődre, örvendeznek, megölelik egymást, hívja a barátnődet előtted táncolni, folyamatosan hozza neki az italokat, amikre meghívja. Emellett a hétköznapokban ha van egy esemény, amire nem tudok elmenni, akkor a barátnőm nem elhívja, "csak" megkérdezi, hogy ott lesz-e. Néha felmegy hozzá találkozni a kettesben (vagy hármasban, nem tudom ott szokott-e lenni a haverja) a koliszobájába.

Ez nektek beleférne? Lányok is válaszolhatnak, ha a pasijukkal történne ez.


2022. márc. 2. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Beleférne
Nem férne bele
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Jó érzés butának lenni?
2022. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

Fiatalság haverok bulik. Ez ilyen.

Majd lesz valahogy. Éld te is az életed.

2022. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és annak ellenére, hogy ezer éve van egy férfi barátom azt mondom,hogy nem, ez nagyon nem természetes.Gondolom nem sarkítasz és így vasn minden ahogy leírod. De hát hogy történik az,hogy buliban pl együtt vagytok, odamegy Hozzátok és Mellőled elrángatja táncolni?Neki visz italt téged pedig meg sem kérdez mit kérsz? Úgy tesz tehát mintha nem is léteznél?És mindebben a barátnőd partner, tehát Ő se néz téged semmibe kb.


Az,hogy időnként beszélnek,esetleg találkoznask egy fontosabb döntést átbeszélni, telefonon beszélnek néha, még belefér. De ez, amit írsz, Te is tudod, még véletlenül sem természetes párkapcsolat mellett.

2022. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van női haverom, de eszünkbe se jutna kettesben bármit is... Ez már sok.
2022. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem sarkítok, de leírom konkrétan, lehet árnyalja a helyzetet.


"De hát hogy történik az,hogy buliban pl együtt vagytok, odamegy Hozzátok és Mellőled elrángatja táncolni?"

Úgy képzeld el, mintha speedezve lenne. Még wc-re is táncolva megy el. Ott ülök a barátnőmmel, és jön oda hozzánk, táncolva, és hívogatja a barátnőmet. Ő hezitál nem megy, majd valaki megzavarja, és ennyi volt. De ha nem vagyok ott, vagy nem zavarja meg senki, akkor valószínűleg elment volna táncolni vele. Ha előttem teszi meg, akkor meg végképp otthagyom mindkettőt.


"Neki visz italt téged pedig meg sem kérdez mit kérsz?"

Van olyan, amikor nem iszok, mert másnap korán vezetnem kell, vagy egyszerűen nem akarok. Ilyenkor megkérdezi, hogy hozzon-e nekem is, és az egyszeri visszautasíts után igen, engem már meg sem kérdez, levegőnek néz és csak neki viszi.

2022. márc. 2. 09:47
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális nőnek belefér.
2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező,ha az amit leírsz egyszeri, esetleg néha előforduló, még talán-talán, de ha ez a gyakori, a megszokott, a részükről természetes, az már nagyon nem elfogadható.
2022. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért, egyszeri, néha előforduló, mert nagyon ritkán találkoznak. Viszont amikor találkoznak, akkor az mindig ilyen.
2022. márc. 2. 09:52
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez az úgynevezett r*bancvizsga, ilyenkor derül ki, mennyire fogékony erre a csajod. Ha másodpercekben mérhető idő alatt el tudja rángatni tőled ez a bohóc, akkor van egy rossz hírem. Nem ment át a vizsgán... Vagy átment. Nézőpont kérdése. De a választ te is tudod
2022. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen férgek, akik élvezik, hogy más csaját elvegyék. Sasszemük van arra, hogy kifürkésszék a gyenge pontot (csaj behülyíthetőségét) és lecsapjanak az áldozatra. Aztán a többi magától megoldódik: a csávó lesz a "féltékeny f.sz", a csaj pedig az ártatlan, aki "csak bulikázni akar"
2022. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!