Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet udvariasan koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet udvariasan koptatni a túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

30 éves, szálkásan izmos férfi vagyok. Szoktam kezdeményezni, de csak sportos vagy vékony nőknél, mert ők jönnek be.

Viszont fogalmam sincs, miért, de szinte mindenhol flörtölni kezd velem egy kövérebb nő, sokszor jóval idősebb is.

Nem szeretnék kövér barátnőd, mert azon kívül, hogy nem tetszenek, szerintem sokat elmond egy emberről, hogy elhízik, vagy x éve képtelen lefogyni.


Ezért érdekelne, hogy más férfiak hogyan csinálják ezt.



2022. márc. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
19%
Itt mindenki is jobban tudja ugy látom, érdekes
2022. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%

"ez igaz, viszont ezt maximum 35 éves korukig játsszák, tapasztalatból mondom. utána már muszáj megerőltetni magukat, mert nyilván nem válogathatnak úgy egész életükben, mint egy 22 éves lány."


Kérdező, azért te se nagyon ugrálhatsz. Ha idősebb, kövér nők kezdeményez(né)nek nálad, az valahol azt jelenti, ez a szinted.

2022. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
7%
#32 vagy a kövéreket nem rajongják körbe igy nekik kell lépni, persze kéne a kigyurt jólnézki faszi aki mit ad isten nem bukik a zsirra.
2022. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
86%

30 éves szexuálisan aktív férfi ilyen kérdést nem tenne fel! Ha ez igaz, életedben nem láttál közelről nőt, mert akkor ezt csuklóból kezelnéd.

Bármilyen hihetetlen még csak reagálni sem kell rá, nemhogy párkapcsolatban gondolkodni.

2022. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
84%
33-as, lehet, de ha a kérdező olyan "kigyúrt jólnézki" pasi lenne, akkor nem itt nyígna.
2022. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
8%
Látom megy a nulla százalék dehát tudom h igazam van, ez csak visszajelzés rá :)
2022. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
14%
#35 ti is hercegnők vagytok akik nem találnak magukhoz valót és itt nyítgok, de ez sosem a ti hibátok ugye
2022. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
31%

"Bocsi, de nekem a vekonyabb nők tetszenek" ennyi

Ez ennyire nehéz?

Nálam pl a csóróság a kizáro ok, kinek mi

2022. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
88%

37-es, melléfogtál, férjnél vagyok, tavaly volt az esküvőnk:)

N/26

2022. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
42%

" az egyik válaszoló is célzott már a jelenségre, akkor sem értetted"


Aki itt nem ért valamit, az te vagy, csak nem veszed észre magad.

Nem volt semmilyen pszichoblabla. Pont, hogy tényekre hívtam fel a figyelmed. Méghozzá arra, hogy max. az olyan nők fogják idővel lejjebb adni az igényeiket, akiket a kérdésed alapján amúgy sem akarsz párodnak, hanem vissza akarod őket utasítani.

Igényes nő soha nem fog leállni olyannal, aki régebben sem kellett neki, sőt.

Szóval nem nőnek az esélyeitek, ez önáltatás.


" én meg mérnöki területen dolgozom, a tényekre, logikára vagyok vevő, nem az értetlenkedésre, pszichoblablára."


Ez, hogy ezt leírod, xart sem ér, nem mondani kellene, hanem így tenni. De te sem tényszerű, sem logikus, sem értelmes nem vagy az itteni alkotásod alapján. Szóval ne hajtogasd, hanem csináld!


Szerintem amúgy örülj azoknak a kövér nőknek is, akik kezdeményeznek.

2022. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!