Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet udvariasan koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet udvariasan koptatni a túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

30 éves, szálkásan izmos férfi vagyok. Szoktam kezdeményezni, de csak sportos vagy vékony nőknél, mert ők jönnek be.

Viszont fogalmam sincs, miért, de szinte mindenhol flörtölni kezd velem egy kövérebb nő, sokszor jóval idősebb is.

Nem szeretnék kövér barátnőd, mert azon kívül, hogy nem tetszenek, szerintem sokat elmond egy emberről, hogy elhízik, vagy x éve képtelen lefogyni.


Ezért érdekelne, hogy más férfiak hogyan csinálják ezt.



2022. márc. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
86%

Huhhh, nagyon frusztrált ma valaki, nyugodjál meg.

Képzeld el, én nőként kezdeményeztem már, és elutasítottak. Na bumm.

2022. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

10/10


ez igaz, viszont ezt maximum 35 éves korukig játsszák, tapasztalatból mondom. utána már muszáj megerőltetni magukat, mert nyilván nem válogathatnak úgy egész életükben, mint egy 22 éves lány.

2022. márc. 2. 13:34
 13/48 anonim ***** válasza:
99%

Használd a varázserejű szavakat:

"Ne haragudj, de nincs meg a kémia."


Valójában semmit sem jelent, de nem bántó és tökéletesen működik.

2022. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
41%
#12 sokan 45 felett is 2-3 gyerekkel azt hiszik 20 évesek és azon sirnak miért nincs hozzájuk méltó faszi :D de egyébként való igaz, némileg kezdeményezőbbek, de ha nem is, jelentősen kevesebb idő és nyűg mondjuk egy randira eljutni velük
2022. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
3%
#11 zéró frusztráltság van bennem, inkább neked nem akar tetszeni amit irok ezért próbálod belém magyarázni h én érzem amit te, de nem :)
2022. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
97%
El sem kell utasítani. Ha nem tetszik, akkor ne állj le vele flörtölni, ha nem reagálsz abba fogja hagyni.
2022. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
91%
Csak mondd azt, bocsi, de fel kell hívnom a barátnőmet. Erre le fog kopni. Ha nem, annak mondható barmi, akkor is tapad. De semmiképpen se bántsd meg! Egy lelket tehetsz tönkre.
2022. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy lehet lekoptatni egy túlsúlyos nőt, és azt, aki vékony és/vagy sportos, de nem jön be. :D


Csak mondd, hogy nem szeretnél ismerkedni. Még indok sem kell, nem vagy köteles magyarázkodni , hogy miért.

2022. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
"van barátnőm"
2022. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy mint ha mas dolog miatt utasitanad el. Kedvesen de hatàrozottan.
2022. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!