Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet udvariasan koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet udvariasan koptatni a túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

30 éves, szálkásan izmos férfi vagyok. Szoktam kezdeményezni, de csak sportos vagy vékony nőknél, mert ők jönnek be.

Viszont fogalmam sincs, miért, de szinte mindenhol flörtölni kezd velem egy kövérebb nő, sokszor jóval idősebb is.

Nem szeretnék kövér barátnőd, mert azon kívül, hogy nem tetszenek, szerintem sokat elmond egy emberről, hogy elhízik, vagy x éve képtelen lefogyni.


Ezért érdekelne, hogy más férfiak hogyan csinálják ezt.



2022. márc. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
66%

"ez igaz, viszont ezt maximum 35 éves korukig játsszák, tapasztalatból mondom. utána már muszáj megerőltetni magukat, mert nyilván nem válogathatnak úgy egész életükben, mint egy 22 éves lány."


Ez a szöveg némi vigasztalást nyújt nektek? :)

Pár hónapja lettem 30, és életem legjobb formájában vagyok, pont úgy, mint az utóbbi 1-2 évben. 28 éves korom körül teljesedtem ki.

Valamint eddig is "megerőltettem magam", ugyanis eljött az a pont, hogy csak a számomra top férfiak jöhettek szóba, nekik pedig nem jó akárki, akin van lyuk és ennyi, főleg, ha hosszabb távra terveznek. Mivel ők is "megerőltetik magukat", azért jó pasik.

Ha neadjisten szingli lennék 5 év múlva, 100%-ig biztosra mondom, hogy még sokkal több igényem lesz, mint 20-22 éves egyetemista koromban, amikor álomvilágban éltem, hogy mi minden nem zavar engem a másikban, és mindenféle frusztrált, lelkileg sérült csávónak adtam esélyt legalább ismerkedésre, randira. Most már több tucat kizáró ok van, ami akkor nem volt. Felépítettem egy normális életet karrier, anyagiak terén is, rengeteg önismeretet tanultam, fejlesztettem magam, és az életmódom sem olyan, mint a magyar átlag (zabálás, alkoholizmus, cigi, stb.), szóval ahhoz, hogy én szingliként beengedjek egy férfit az életembe, az kell, hogy az életemhez csak hozzátenni tudjon (érzelmek, őszinteség, boldogság által), ne pedig elvegyen belőle. Például ezek a nők "kiöregedésében" reménykedő szerencsétlenek pedig kizárólag elvenni tudnának az én életemből. Szóval vagy találnék olyan férfit, aki nekem tetszik, vagy pedig maradnék szingli.

De remélem, hogy ez csak elméleti fejtegetés marad, mivel van párom.


Ha abban reménykedtek, hogy a nők x éves kor felett leadják az igényeiket valamennyire, akkor igazából elhízott, ilyen-olyan módon elrontott életű (pl. nem kezdett semmit az életével, de szült gyerek(ek)et egy olyan férfi mellett, aki apaságra teljességgel alkalmatlan), csüngő, társfüggő nőkre van esélyetek, ugyanis ők azok, akik le fogják tényleg adni az igényeiket. Erre azért számítsatok. :)

2022. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
4%
#5 bunkó szarok amúgy
2022. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
7%

7-es!

Mázsa fölött vagy?

Én amúgy régebbi itteni hozzászólásaidból ítélve 110-120 körül saccollak.

2022. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
78%

#23 Ne erőltesd magad tovább, abszolút nem vagyok fogékony a fajtádtól eredő body shamingre 😁


És mellélőttél, mert még véletlen sem vagyok annyi, amennyinek gondolsz 😉

2022. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

22:


csak tudnám, minek magyarázod itt a bizonyítványt.


átfutottam csak, mert teljesen OFF, de már az eleje butaság:

ÁLTALÁNOSSÁGBAN beszéltem, erre te jössz azzal, h 30 évesen most vagy a legjobb formádban. hogy lehet ennyire rosszul érvelni?

hiába személyeskedsz, ha fejre állsz, akkor is kívánatosabb lesz a 20 éves Lujza, mint a 35 éves, tőlem nevezhetsz szerencsétlennek akit akarsz, ha jólesik.


aztán leírod, miket értél oké, remek.


nem tudom, erre mit kéne reagálnom. hozzászólásaid alapján te vagy a nagybetűs magyar ÁTLAGNŐ: átlagos értelmi képességek, arrogancia, elvárások. jó van karriered és nem vagy dagadt, nagyszerű.

azt már meg sem merem kérdezni, h pontosan mit várnál el egy férfitől, milyen legyen. NEHOGY LEÍRD!!

2022. márc. 2. 15:14
 26/48 anonim ***** válasza:
73%

25


Alapból offtopic volt az egész, mert ez az általánosságban felhozott "na majd 35 évesen így meg úgy" téma nem tartozik a kérdéshez, ami arról szól, hogy hogyan kell udvariasan lekoptatni a dagadt nőket.


"erre te jössz azzal, h 30 évesen most vagy a legjobb formádban. hogy lehet ennyire rosszul érvelni?"


Szerintem nem rossz érvelés, max. te nem tudod felfogni. A lényeg az, hogy nem minden nő egyformán éli az életét, szóval nem lesz igaz általánosságban az, amit írsz. Pont azok a nők fogják leadni az igényeiket előbb-utóbb, akikről a kérdésed szól, és afelől érdeklődsz, hogyan koptathatnád le őket. Erre akartam kilyukadni.


" hozzászólásaid alapján te vagy a nagybetűs magyar ÁTLAGNŐ: átlagos értelmi képességek, arrogancia, elvárások. jó van karriered és nem vagy dagadt, nagyszerű."


Jóval többet nyújtok annál, minthogy van karrierem és nem vagyok dagadt. :D Csak nem nálam igénytelenebb, butább, szerencsétlenebb férfiaknak, hanem a páromnak.

Az értelmi képességeim meg nem átlagosak, hiába vergődsz itt. Inkább neked átlag alattiak, de ezt úgysem fogod belátni.


"azt már meg sem merem kérdezni, h pontosan mit várnál el egy férfitől, milyen legyen."


Oké, akkor nem írom le.

Csak annyit, hogy semmi olyat, amit én magam nem tudok nyújtani. Valamint semmi irreálisat, mivel stabil kapcsolatban vagyok egy olyan férfival, aki tudja mindezeket nyújtani és szeretjük egymást.

2022. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
89%

Van egy tippem, hogy a kérdezőnél valójában egy nő sem kezdeményezett soha, és pont az emiatti frusztrációját éli ki ezzel a fantáziával. Nyugodtan írd ki, amit valójában akarsz, mert ez a kérdés, csak szimplán ostoba, mert:

1 a flörtöt nem kell visszautasítani, csak szimplán nem viszonzod.

2 ha valaki mégis egyértelműen kezdeményez, és választ vár, teljesen mindegy, miért nem a nem, pontosan ugyanúgy kell elutasítani.

Nem agysebészet.

2022. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

26:


nézd, tényleg hagyjuk, az egyik válaszoló is célzott már a jelenségre, akkor sem értetted. én meg mérnöki területen dolgozom, a tényekre, logikára vagyok vevő, nem az értetlenkedésre, pszichoblablára.


a fő, hogy te okosnak tartod magad a kitudjamilyen végzettségeddel/tudásossal.

2022. márc. 2. 15:45
 29/48 anonim ***** válasza:
91%
Utasítottál már vissza bárkit?
2022. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
87%

Majd pár èv múlva örülni fogsz, ha kezdemènyez nálad egy dagadt nő is akár.

Szerintem te most is csak bekèpzeled ezt, valószìnűleg csak kedvesek veled ezek a nők.

2022. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!