Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet udvariasan koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet udvariasan koptatni a túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

30 éves, szálkásan izmos férfi vagyok. Szoktam kezdeményezni, de csak sportos vagy vékony nőknél, mert ők jönnek be.

Viszont fogalmam sincs, miért, de szinte mindenhol flörtölni kezd velem egy kövérebb nő, sokszor jóval idősebb is.

Nem szeretnék kövér barátnőd, mert azon kívül, hogy nem tetszenek, szerintem sokat elmond egy emberről, hogy elhízik, vagy x éve képtelen lefogyni.


Ezért érdekelne, hogy más férfiak hogyan csinálják ezt.



2022. márc. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Hat igazából sajnalom, de nekem sosem jottek be.

Udavariasan elutasitottam, mindenki elfogadta.

2022. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem a kiakadast, semmi gond nincsen azzal hogy a kérdezőnek nem jönnek be a molett csajok.

Fontos hogy mi tetszik neki, a kedvelt mondással szemben, hogy csak a belső számít...

Szerintem ez nem igaz.

Engem is utasítottak amúgy már el, ha belegondolok, én nőként sokat kezdeményeztem már, alltalában élőben.

Sose tartottam ezt gáznak, sőt még sose gondoltam bele hogy ha elutasítanak az mennyire gáz lehet.

Mert egyébként szerintem nem gáz, legalábbis engem egyáltalán nem érintett rosszul, felfogtam, nem tetszek rendben van, nem tetszhetek mindenkinek.

Én is molett vagyok, bár nem 30- és nem igénytelenségből, hanem betegségből adódóan.

Viszont nem ringatom magam olyan képzetekbe, hogy jó így a testem, mert nem jó, lekell fogyni mert ha nem teszem, hamarabb fogok meghalni, és idősen túlsúllyal nehezebben fogok élni.

Engem nem igazán a külsöm érdekel, évek óta folyamatosan sportolók és fogyókúrázok, csak szeretnék végre lefogyni azért, hogy egészséges legyek. De néhány embernek betegségből adódóan nem megy olyan könnyen.


Amúgy van férjem, és nála megintcsak én kezdeményeztem, mert ő elég félénk pasi :)


Akik visszautasítottak, nagyon kedvesen tették azzal, hogy bocsi, de nem vagy az esetem sőt, volt aki meg is mondta hogy azért, mert neki a vékony csajok jönnek be. Nem mondom hogy jól esett, de hát istenem nem haltam bele, nem vagyok egy virágszál.

Tapasztalatom szerint a molett nők is bejönnek a férfiaknak, minden férfi és nő bejön valakinek.

2022. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező!

Vonzónak talállak a leírásod alapján...

Én 165 cm magas és 104 kg-os nő vagyok.

Nos? :)))

2022. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
84%

Nem is azzal van baj, hogy nem jönnek be neki a kövérek, hanem hogy ugyanúgy kell elutasítani, mint azt, akinek ronda a feje. Annak sem mondod, hogy bocs, a szép emberek tetszenek.


Nem konkrét indokot mondani, csak ha kérdezi. A nem vagy az esetem tökéletes.

2022. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
8%
nem kell őket komolxan venni, tudják h semmi esélyük sincs, azért kezdeményeznek.
2022. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

45-ös

Teljes butaság amit írsz!!!


A 43-as is én vagyok.

Látom,sem a kérdező,sem mások nem értik a tréfát...

A kérdezőnek lenne lehetősége gyakorolni az elutasítást...

De hát nem veszi a lapot...

2022. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
32%
szerintem meg nem kell senkit elutasítani. Az hogy esne az önbizalmanak kedves 45os????
2022. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
29%

Nem egyszerű, mert a nőket általában az érzelmeik vezérlik, és sokszor kóros önbizalomhiányban szenvednek. Önbizalmat meg szinte csak bókokból nyernek, így nem meglepő, hogy egy 30-on túli vagy kövér nők jóval frusztráltabb, érzékenyebb, hiszen ha tehetné, mindenki egy 22 éves csinos vékony lánnyal lenne együtt.

Aztán..ne kérdezd, miért, de a kövérebb nők valamiért imádják a szálkásan izmos férfiakat. Sértődés nélkül nyilván nehéz lekoptatni, szóval talán a legjobb a „nem vagy az esetem”.

Egyébként nem rosszindulatból írom, de a nők többsége borzasztón éretlen, gyerekes személyiség, szóval Az ilyen dolgokból nagyon nehéz normálisan kijönni, hiszen látod, minden ilyen kérdésnél támadnak megjátszott magabiztossággal.

2023. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!