Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum 3 gyerek volt tervben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum 3 gyerek volt tervben, de az első után a nő nem akar többet... ilyen esetben mi szokott történni? (Ismerem a férjet, egy pillanat alatt megcsalja, és összehozza mással, ha a feleség nem változtat a hozzáállásán.)

Figyelt kérdés

Ma voltunk rokonlátogatáson, szóba került, hogy mikor lesz több gyerek, és a feleség mondta, hogy nem akar többet... A férj a rokonom, jól ismerem, elég volt a szemébe nézni, tudom, hogy itt baj lesz, mert ha a feleség nem változtat a hozzáállásán, rövid időn belül megcsalja, és összehozza mással...


Ilyen esetekben a gyakorlatban mi szokott történni? Volt a környezetetekben hasonló eset?

(28, 31 évesek)


2022. márc. 6. 14:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
#29: Akkor szülj 10 gyereket. Ha férfi vagy, akkor maradj otthon gyesen 10 gyerekkel. Aztán utána pofázz. Ma már törölték egy kérdésed, ahol szintén gusztustalanul előadtad, hogy a nőknek kötelessége szülni. Lóphaszt!
2022. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
76%
jajj kérdezőke, kit érdekel a te véleményed, most őszintén? biztos van olyan nő, aki szülne még neked is 5 pulyát oszt' örülj magadnak. de jó lenne már kiszállni a nők méhéből, mert sem neked, sem a dilettáns rokonodnak (látszik, hogy egy alomból vagytok)köze nincs ahhoz, hogy szülnek vagy nem szülnek a nők. imádom amikor ilyen herék pofáznak a szülésről, gyereknevelésről, szülés utáni depresszióról, mintha bármi fogalmuk is lenne az egészről, amikor nekik a teljesítményük annyi, hogy élveztek egyet. más f*szával én is tudom verni a csalánt
2022. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a tipikus incel kérdés, amiben tudja a nőt szidni. Számtalanszor láttuk már, hogy itt kampányol, hogy szüljünk sorra, de ne csodálkozzunk, ha a pasi elhagy, és ne is számítsunk gyerektartásra.

Ha magánba szülsz, a p.inád akkor is szétreped. 🤷‍♀️ nekem a kitolás tartott vagy 1 óráig azt hittem már a végén ott halok meg. Elvérezni meg ott is ellehet.

2022. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
88%

" milyen szörnyű a szülés, ezért emeltem ki, hogy magánkórházban minden rendben volt."


A magán kórházban pont annyira fáj ám, pont annyira repedhet ott is ahol nem kellene, agyvérzés, pont annyi komplikáció lehet, csak maximum előbb reagálnak rá. A szülésbe még a mai napig van aki belehal, csak ma már nagyon ritka.

2022. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
10%

Persze faj a szules meg nagyon rossz de a mai nok egy resze annyira tulhisztizi hogy az hihetetlen.

"Ja szegeny no, neki kell otthon maradni a gyerekkel:(" mintha olyan rossz lenne. Kozbe mindenhez gepek vannak de megse tudtok egy levest az uratok ele rakni egy ujszulott mellett aki szinte egesz nap alszik.😂

2022. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
88%
Az itt kommentelő "nem is annyira fáj a szülés" urakat párszor jól herén kéne rúgni, vagy áramot vezetni belé és ha kibírta a fájdalmat, megtudná. Az után kéne megnézni hogy festenek. Én vállalom. Nos, van jelentkező?
2022. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
88%
Meg összekéne őket zárni egy egész nap bömbölő csecsemővel, később meg egy totyogósssal, aki mellet semmit nem lehet csinálni. Idióta barmok.
2022. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
70%
Jajj nyugi már csak trollkodnak itt a szerencsétlenek, nincs jobb dolguk, azon élvezkednek, hogy jajj de beszóltam ma is a nőknek...
2022. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!