Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum 3 gyerek volt tervben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum 3 gyerek volt tervben, de az első után a nő nem akar többet... ilyen esetben mi szokott történni? (Ismerem a férjet, egy pillanat alatt megcsalja, és összehozza mással, ha a feleség nem változtat a hozzáállásán.)

Figyelt kérdés

Ma voltunk rokonlátogatáson, szóba került, hogy mikor lesz több gyerek, és a feleség mondta, hogy nem akar többet... A férj a rokonom, jól ismerem, elég volt a szemébe nézni, tudom, hogy itt baj lesz, mert ha a feleség nem változtat a hozzáállásán, rövid időn belül megcsalja, és összehozza mással...


Ilyen esetekben a gyakorlatban mi szokott történni? Volt a környezetetekben hasonló eset?

(28, 31 évesek)


2022. márc. 6. 14:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
8%
Hát a férfit becsapták.Vannak nők akik csak a bebíztosítás miatt szülnek gyereket.
2022. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
Kulturált.
2022. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
82%

Hozza akkor össze mással, kit érdekel? Csinálja meg az éves tervet. Ez elengedhetetlen, a számokat produkálni kell.


Majd könyörögjünk neki, hogy ne dugjon félre? :DDD

2022. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
#11: Meg vannak pasik, akik sok gyerekkel akarják bebiztosítani maguknak a nőt.
2022. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Az szokott történni, hogy össze-vissza szétpotyogtat pár gyereket, a nevelésből már nem akarja kivenni a részét. Valszeg, ha a feleség nem maradna egyedül a gyerekkel és valóban számíthatna a kedves rokonodra, nem lenne ilyen elutasító a következő gyerekkel kapcsolatban.
2022. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
Nekem olyan tragédia volt a szülés és a kórházi hozzáállás, hogy én sem akarok többet, de a férjem megérti.
2022. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%

"mert ha a feleség nem változtat a hozzáállásán, rövid időn belül megcsalja, és összehozza mással..."


Ja, hogy ez amolyan fenyegetés? Segítenék neki csomagolni, aztán mehet másokat felcsinálni.

2022. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%
A nő nem tenyészállat, majd eldönti mennyi gyermeket vállal.Ebben az esetben a nőnek kellene kidobni a férjét ha nem érti meg.
2022. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%
Keressen magának egy keltetőgépet, a hölgy pedig egy igazi Férfit, aki nem csak a méhét szereti:)
2022. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 nemaRendőrség ***** válasza:
80%

Elolvastam a kérdést, majd az első hozzászólást.

Arra gondoltam még egy ilyen szomorú, pesszimista embert, csak nem ilyen az oldal.

Mekkorát tévedtem :/

2022. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!