Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum 3 gyerek volt tervben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum 3 gyerek volt tervben, de az első után a nő nem akar többet... ilyen esetben mi szokott történni? (Ismerem a férjet, egy pillanat alatt megcsalja, és összehozza mással, ha a feleség nem változtat a hozzáállásán.)

Figyelt kérdés

Ma voltunk rokonlátogatáson, szóba került, hogy mikor lesz több gyerek, és a feleség mondta, hogy nem akar többet... A férj a rokonom, jól ismerem, elég volt a szemébe nézni, tudom, hogy itt baj lesz, mert ha a feleség nem változtat a hozzáállásán, rövid időn belül megcsalja, és összehozza mással...


Ilyen esetekben a gyakorlatban mi szokott történni? Volt a környezetetekben hasonló eset?

(28, 31 évesek)


2022. márc. 6. 14:18
1 2 3 4
 21/38 nemaRendőrség ***** válasza:
5%

És hogy érdemi hozzászólás is legyen.

Esküvő előtt még így 3 gyerek, úgy mindjárt belekezdünk a "projektbe".

Aztán most esküvő után fél évvel már olyanok vannak, hogy 2 sem olyan rossz, de mi lenne ha egy lenne.

A projekt is csak tolódik.


Az én spermám sem lesz frissebb, de egyelőre várok, bízom benne, hogy nem leszek átverve.

Számomra fontos a sok gyerek, asszony anno belement, ő maximum én minimum 3at szerettem volna.

2022. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem nekem kéne kinyomni, én is szeretnék 10-et. Fiúk nagyon álomvilágban élnek.
2022. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk bírom mikor a nagy pasik hangoztatják, hogy ők aztán ennyit meg annyit akarnak, miközben nekik kb csak “megcsinálni” kell. Nem ők hordják ki, nem ők szülik meg, nem ők szenvednek a fájdalomtól, mint a kutya, nem ők kockáztatják a testi és lelki épségüket, nem ők szakadnak, nem őket varrják, nem ők szenvednek szülés utáni depresszióval, aztán a fájdalmas szoptatással és még holnap estig lehetne sorolni. Nem is ők maradnak otthon általában 2-3 évig, nem ők nevelik az idő nagy részében, hanem a nők! Sok pasinal annyiban kimerül a gyereknevelés, hogy este meló után kicsit gügyögök neki, esetleg nagy kegyesen megfürdetem, aztán csókolom.


Barátnőméknél is ment a hiszti a férj részéről, hogy kell még egy gyerek, majd mikor barátnőm közölte, hogy oké, de akkor te maradsz itthon vele minimum 2 évet és te fogod rendezni, etetni, tisztába tenni, altatni stb stb, akkor rögtön fülét-farkát behúzta, hogy Jaa hát ő azt nem.. Mire barátnőm közölte, hogy akkor marad egy gyerek és ha nem tetszik, akkor arra az ajtó. Azóta szóba sem jött a téma többet..

2022. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
23, Pasik azt hiszik ejakulálnak egyet aztán onnantól a nők dolga. Nem tudom miért hiszik ezt állandóan.
2022. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Igen, nem biztos, hogy szóba kellett volna hozni, de lényegében már mindegy...

Amúgy összeillenek mint a zsák meg a foltja, a férj jól menő üzletember (se barát, se ismerős, kizárólag családi kapcsolatokban hisz, ezért szeretne több gyereket), a feleség Hajdú-Bihari kisfaluból jött, ahol kútból húzták a vizet, és mélyszegénység ellenére 2 vagy 3 testvére van... igazából amikor megláttam, hogy vörös a haja és nagyon szeplős, tudtam, hogy a leendő aranyos gyerekek miatt választotta...


Amúgy elég patt helyzet, mert a feleségnek szerintem sose volt normális munkahelye (a ház a férjé), válás esetén mehet vissza világvégére... Hogy miért nem szeretne több gyereket, azt nem tudom, magánkórházban volt a szülés, és minden jól ment, most persze ő van otthon a gyerekkel, mert a férj eleve jobban keres.

2022. márc. 6. 18:39
 26/38 anonim ***** válasza:
89%

Ahh, igen. Globális felmelegedés (klímaváltozás), Covid, háború: gyereket kell csinlániii! Jóó sokat! Hátha valamelyik szar a felsoroltak közül telibe kapja a ventilátort és jól arcon csapkodja őket :)

az amúgy megvan hogy akár már a mi életünkben is lakhatatlanná válhat néhány nagyobb terület ami újabb háborúhoz és éhínségekhez fog vezetni? :)

De csak így tovább.

2022. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem lenne állítólag a rokonod a pasi, azt hinném rá fáj a fogad, azért ekézed ennyire azt a szerencsétlen nőt…🤦🏻‍♀️


Mi közöd amúgy neked az egészhez? Oké értettük a kedves rokonod pusztán emiatt képes lenne a felesége és egyben a gyermeke anyja háta mögött félrekúrni és máshova csinálni gyereket, büszke lehet magára, mi a lényeg? Nem a te házasságodról van szó, inkább azzal kéne foglalkoznod, ha már ennyi szabadidőd van.


Ahhoz meg végképp semmi közöd, hogy miért nem akar több gyereket a feleség! Ez az ő magánügyük, nem kell beleütnöd az orrodat. Ellenben ez a mondat külön nevetséges és egyben végtelenül szánalmas is: “Hogy miért nem szeretne több gyereket, azt nem tudom, magánkórházban volt a szülés, és minden jól ment” - szóval szerinted majd bárki is az orrodra fogja kötni, hogy a szülés során esetlegesen mennyit szenvedett, hogy pl szanaszét szakadt, gátmetszés kellett, x öltéssel kellett összevarrni stb stb?? Nyilván ezt senki nem fogja részletezni, pláne nem ilyen rosszindulatú embernek, mint amilyen az irományodból levehetően te is vagy. Azt hiszed, ha az ember magánkórházban szül, akkor már minden tök happy és rózsaszín habos álom, instant vágyni fog a következőre meg az azutánira?? Van neked egyáltalán gyereked? Tudod te mivel jár ez az egész? Azt hiszed az a 9 hónap terhesség, kellemetlenség, esetleges rosszullétek, hányások stb, illetve az az embertelen fájdalmas szülés az tök jó buli, amit egy magánkórházban való szülés máris széppé tesz? És a java csak ezután jön, hisz ott van egy újszülött, aki 0-24 órás felügyeletet igényel. Jön a rengeteg sírás, most éhes, most a hasa fáj, most bekakilt, most csak szimplán a hasa fáj, most olyan időszaka van, hogy hónapokig nem alszik és éjszaka 10x kel és sorolhatnám még. És akkor ez kb csak az első néhány hónap, hol van még a többi. Maximálisan meg tudom érteni, ha valaki egy után azt mondja, hogy köszi, de több nem kell. És tudod mit? Inkább visszamennék a te kedves szavaiddal élve a “világ végére”, semmint egy olyan emberrel éljek együtt, aki láthatóan mint feleség, társ és már egy meglévő gyermek anyja minimálisan sem tisztel, csak holmi tenyészkancának néz, aki ha nem nyomja ki magából a kötelező 3-mat, akkor szépen megy aztán jól félrekúr. Minden nő álma szerintem egy ilyen “tisztességes” férfi, mit ne mondjak.. Valóban az a megoldás, hogy akkor a már meglévő gyereket hátra hagyom aztán csinálok máshova még párat. Gondolom majd ha a gyerek felnő és érdekli miért váltak el a szülei, akkor apuka nagy mellénnyel fogja mesélni, hogy: Jaa hát semmi különös nem volt, csak nekem egy gyerek (aki amúgy te vagy) nem volt elég, anyád meg nem akart többet gyártani, így inkább elhagytalak titeket, aztán felcsináltam inkább mást. 👏 Vagy még jobb, hogy inkább félrementem anyád háta mögött és úgy csináltam fel mást.

2022. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk orul, ha az egy gyerekkel nem kell menekulni es tud neki edni adni a jovoben.

Amugy ne matematikazz masok eleten, ez nem szazas szog.

2022. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Többen említették, hogy milyen szörnyű a szülés, ezért emeltem ki, hogy magánkórházban minden rendben volt.


A szülés utáni depressziót, meg sír a gyerek, felügyelet kell, stb. nem is értem miért hozzátok fel, vicc az egész, ezt 70 évvel ezelőtt lazán megoldotta mindenki, átlagban volt 5 gyerek, és mit ne mondjak, a melegvizet is sparhelton lavórban kellett forralni... ma meg már (főleg gazdag helyen) minden kényelmi szempont adva van, és a nőnek nemhogy dolgoznia nem kell, de még házimunka sincs (legalábbis tehenet fejni meg tyúkokat etetni nem kell).

2022. márc. 6. 20:51
 30/38 anonim ***** válasza:
88%

Persze, aztán 3-4 gyerek után a feleség hót kimerült, mert ezek a pasik csak megcsinálni hajlandók a gyereket, keres a pasi egy jobb formában lévő nőt, aztán hisztizik, hogy a felesége viszi a fél vagyont mikor nem is dolgozik, csak a kölykeit nevelte. Szerencsétlen asszony meg keressen magának normális munkát 8-10 év gyes után.

Max. 1 gyerek, de csak olyan férfinek, aki aktívan részt vesz a nevelésében.

2022. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!