Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lassan beleörűlök

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lassan beleörűlök

Figyelt kérdés
Kb "1 hete" vagyok távkapcsolatban (ekkor lett hivatalosan kimondva hogy kapcsolatban vagyunk), és azóta folyamatosan örlődők, féltékenykedek, de persze mindezt úgy hogy magamban tartom legtöbbször mivel szerintem egyszerűen bolondnak nézne a párom ha megmerném ezt az egészet említeni neki. Találka óta ritkán ír és persze, mondd okokat hogy miért, de sokszor képtelen vagyok elhinni ezt az egészet és minden átfutott az agyamon. Néha beszélgetünk meg hasonlók, de nekem már az is fáj ha valamit megoszt egyszerűen a napjában és engem tök figyelmen kívül hagy, ami lényegében talán érthető is egy bizonyos szempontból de találka előtt (ami nagyon jól sikerült) azért megbírta oldani hogy írjon. Egész nap chatel, engem meg lényegében leszar, és kb esténként beszélünk vagy hívásozunk ami számomra borzasztóan kevés mert hiányzik. Fix időpont sincs még megbeszélve a legközelebbi találkára és mit ne mondjak, ez is borzasztóan megőrjít, megemlíteni se merem neki sokszor a találkát meg hogy mikor szeretne legközelebb, mert elvileg ő is szeret engem, de persze, nem látok bele senki fejébe. 21/f

2022. márc. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek jottel ossze vele? Tudtad, hogy távkapcsolat lesz belőle. Nem bírod, ez van, nem mindenki alkalmas rá. Bár ezzel a kapcsolattal már alapból sok probléma van a leírtak alapján.

Ha egy hét után ilyen borzasztó, képzeld el, milyen lesz később.

2022. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém...

Voltam hasonlóban , borzalmas volt. Igazából ő nem bunkó, valószínűleg tényleg szeret téged csak mások az igényei azzal kapcsolatban hogy mennyit akár chatelni a párjával. Nem is ő itt a lényeg hanem TE! Kérdezd meg hogy tud e változtatni ezen és bármi is a válasz mérlegeld hogy neked ez elég e. Ha igen , és őszintén jól tudod magad érezni úgy hogy ennyit keres akkor nincs is semmi probléma. Ha nem akkor viszont érdemes elgondolkozni azon hogy megéri e erre a kapcsolatra vesztegetni az idődet amikor lehet hogy valahol máshol van egy srác akit ugyanennyire szeretni fogsz és annyit ír majd hogy nem győzöl válaszolni.


Remélem tudtam segíteni C:

2022. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Csak kis viszonyítási alapnak mondom hogy a napi egy beszélgetés sok srácnak még sok is de nekem pl olyan párom is volt aki egész álló nap chatelt velem

2022. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!Majd gondold át,hogy egy távkapcsolat átmenetileg elég e Neked! Nehéz és sokszor fájdalmas a másik hiánya.Tudnotok kell őszintén kommunikálni egymással,megbeszélni kinek milyen igényei vannak,milyen rendszerességgel tartsátok a kapcsolatot.Bízni kell a másikban és türelmesnek lenni.

Ha egy hét után így érzel,akkor később mi lesz?

2022. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ijeszto vagy.
2022. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Köszönöm, de kifejtenéd hogy ezt miből gondolod?:D
2022. márc. 7. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe ezt. Túl fiatal vagy és ezt most nem rossz értelemben írom, de bizony korosabb felnőtteknek is kemény dió a távkapcsolat.

Keress a környéken valakit, mindenkinek jobb lesz így.Ne örlődj.

2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fuss, menekülj és vissza se nézz!
2022. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!