Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem hajlandó normálisan öltözköni?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején még valamennyire igyekezett, de szerintem csak és kizárólag a kedvemért, ugyanis én szeretek csinosabban öltözni.

Szerencsére nem az a koszos-szakadt kategória, de például nem engedi, hogy kidobjam a kifakult-kinyúlt pólóit, bolyhos pulcsijait, és melegítőalsó+elnyűtt póló+kapucnis pulcsi kombináción kívül nem igazán hajlandó mást felvenni. Természetesen nem várnám el, hogy olyan ruhákban feszengjen, amelyek abszolút nem felelnek meg az ízlésének, de régebben hordott például ingeket és olyan nadrágokat, amik jobban passzoltak rá. Sokszor felajánlottam neki, hogy ha őt ennyire nem érdekli a dolog, akkor én szívesen rendelek vagy veszek neki új ruhákat a saját pénzemből, természetesen úgy, hogy kikérem a véleményét, tetszik-e neki. Már az ötleten is felháborodott.

Az egy dolog, hogy ő jól érzi magát így, de engem demotivál ez az "igénytelenség". Sokszor inkább felkapok egy melegítőt és ki sem sminkelem magam, ha megyünk valahova, mert nem akarok erőltetetten kinézni mellette.

Tudom, hogy léteznek ennél nagyobb problémák is, és talán békén kellene hagynom, de neki is vannak bizonyos elvárásai velem, sőt, a külsőmmel szemben, és lehet, hogy felszínes vagyok, de szerintem fontos, hogy egy párkapcsolatban kölcsönösen igyekezzenek tetszeni egymásnak a felek.


2022. márc. 7. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én azt szoktam csinálni ilyen esetben, ha már elkoptattam a szám azzal, hogy kérek és elmagyarázom, hogy nekem miért lenne az adott dolog fontos, ami a neki max egy kis odafigyelés és minimális erőfeszítés, hogy akkor én pont ugyanígy letojok valamit, amit ő szeretne tőlem vagy megcsinálom vele ugyanazt, amit ő velem. Pl. a te példádra levetítve, hogy ha elvárná tőlem, hogy mindig tiptop sminkben legyek, akkor csak azért sem tenném. Vagy ha mindig csupasz puncit akarna, akkor elkezdeném max. trimmelni. Vagy olyan ruhákat hordanék, ami neki nem tetszik. Csak hogy lássa a másik, hogy egyrészt milyen pocsék érzés, ha tojnak egy kérésre, másrészt lássa azt is, milyen érzés, amikor a saját párja nem akar tetszeni neki... Ez eddig legvégső esetben használva mindig megtette a hatását.
2022. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Nők...sok esze van az egyesnek is.


Nehogy véletlenül nyíltan megmondjátok mi a probléma, mindig kerülgessétek a témát és maximum csak utalgassatok rá, miközben belül forrtok. Szuper módszer, most is nagyon jól működik.

2022. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
2-es, tudsz olvasni? Odaírtam, hogy miután elkoptattam a számat a kérésekkel és magyarázatokkal…
2022. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"például nem engedi, hogy kidobjam a kifakult-kinyúlt pólóit, bolyhos pulcsijait"


Itt kell kezdeni. Én pl. megfogom, és kidobom. Nejlon szatyor, utcai kuka. Ha keresi, közlöm vele, hogy elhordta már, kidobtam. Vág egy pofát, de nem tud mit csinálni. Aztán eljön velem vásárolni. Ha nem, akkor egyedül megyek, tudom a méretet.

2022. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!