Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezik mindig hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik mindig hogy a nőknek mennyi penz szamit? Nekem egy barátom sem volt még aki anyagilag bármit nyújtott volna

Figyelt kérdés

Mit lehet várni egy férfitól?


Nálam vannak, néha megyunk programokra.


Rezsibe lakbérbe sem adnak, ha megszorulok, sem számíthatok rájuk, még ruhát sem vesznek, ünnepekre kapok pár díszt.

Nem társak, cak ugy vannak

(Nem egyszerre van több barátom hanem exek és a mostani)


Ez normális?



#anyagiak.kapcsolatban
2022. márc. 9. 08:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Akik ezt kérdezik azok nem láttak még igazi nőt, csak ilyen insta celeb ribiket, akiknek csak a "szépségük" (fodrász-kozmetikus-pedikűr-manikűr-szoli-kozmetikumok) kerül havi sokszázezerbe, es akkor még elvárják a luxusautót, luxus éttermet, egzotikus utazást, stb, mindezt ugy hogy a 8 általános is komoly kihivás volt nekik.


Viszont a te kapcsolataid meg a másik véglet. Mert van az előbbi amit ha egy pasi áll, az meg is érdemli ha ilyen hülye, de az hogy ott élnek veled, és még a rezsibe se hajlandóak beszállni, az meg már bunkóság. Az hogy randikon ki mit fizet, az szerintem megbeszélés kérdése, de ha együtt élünk valakivel, akkor alap hogy beszállunk. Illetve ha a másik önhibáján kívül megszorul, akkor természetes a segítés. Plusz nekem az ilyen ömlengős, nyálas dumák mindig is gyanúsak voltak.

2022. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy hozzád így viszonyulnak a férfiak, ez messze nem általános, és igen, vannak olyan nők is, akik anyagilag rátelepednek férfiakra. Ez utóbbi pedig elég erősen él a sikertelen férfiak fejében, ezért a sok kérdés.

Mindenesetre egyik sem normális, és szerencsére nem is általános. A legtöbb kapcsolatban a felek közösen tesznek azért, hogy legyen közös életük, és az kényelmes legyen, és boldogok legyenek benne. Ilyen párt keress magadnak. Ha hagyod magad kihasználni, az a te dolgod. Nem anyagi támogatást, meg drága ajándékokat kell kikövetelni, csak pusztán azt, hogy ugyanúgy részt vegyen a közös dolgaitok anyagi részében, mint te. Se többet, se kevesebbet.

2022. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

De nem vesznek részt semmi közösben.

Teljesen olyan mintha abszokut egyedül lennék a kapcsolatokban.

2022. márc. 9. 11:09
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérted, hogy vegyenek részt? Kezdeményeztél erről kommunikációt? Mit szóltak?
2022. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Rengeteg mindenrol beszélunk ennek kapcsán, a mostani barátomrol írok csak

Témák:

- nem akar velem közös ingatlant pl, nem haladok vele előre az életben, közös nagyobb albérletbe meg én nem akarok belemenni, igy az én iciripiciri olcso sz.r albimban lakunk es stagnálunk, amit utálok. Ő kivenne nagyobb albit, en viszont nem akarok ugy koltségeket növelni, hogy ablakon dobom ki, csak ugy növelnék kiadást/hó, ha az saját ingatlan lesz, másképp nem.

Igy toporgunk egyhelyben es olyan, mintha vele nem lehetne haladni, fejlődni,semmit. De csak azt mantrázza, hogy koltozzunk nagyobb alberletbe. En meg azt, hogy nem.

- az enyémbe lakbér rezsi azert nem ad, mert mellette neki van a mamahotele, es ugy gondolja, az anyjának ad, nálam meg ugy sem furdik pl annyit alapon. Ezen felul semmilyen reszt nem vállal. Lakbért sem. Azaz ha ránk szakadna a plafon, azt is magas ívben sz.rná le. Abszolut nem társ

- plusz munkahelyet kell váltanom mert becsődöl a cég. Lehet munka nelkul leszek egy darabig. Irtora félek, meg vagyok ijedve. (Lelki es barminemű)támogatás helyett viszont idegbeteg féltékenykedeseket kapok tőle. Ezt sérelmeztem es zokon vettem. Mondtam neki rengeteg a problémám nem eppen azon vagyok hogy melyik pasirol melyik pasira repkednék, gondoljon már bele, hogy az ág is húz es ő meg csak tetézi teljesen alaptalan idegbeteg veszekedéssel?? Hol szeretet az, amikor a masik gödörben van, kétségbeesett erre bele rugunk még egyet mondvacsinált indokkal??

Ilyenekre meg azt mondja ha problémáim vannak es azzal foglalkozom es nem tudok a kapcsolatba adni(szeretet torodéshiányra hivatkozik)akkor elmegy elhagy.

Vissza is kerdeztem egyből hogy szoval csak a jóban van velem, a bajban meg elhagy? Hát gratula.szép szerelem.

Erre azt mondta segít ha tud. De lehet nem is tud.

Nem hulye(!) tudná nagyon is jol, hogyan kell beleadni egy kapcsolatba, vagy tamasza lenni a párunknak es szandekosan nem teszi. Teljesen magamra hagy, lelkileg sem társ.(ez MINDEN eddigi pasimra jellemző!!)

- es amiért a fentiek miatt azt érzem nem szeret, igy folyamatosan konnyezve ölelget hogybde szeret higyjem el bármit megtenne értem. (Bármit..aha..)gyanusitottam azzal.is hogy lehet futó alkalmi kapcsolatra vesz. Ezt simán tagadja es ennyi.

Duma duma rizsa rizsa hogy ő mennyire de mennyire szerelmes belém!


Más nő örül amikor neki szerelmet vallanak, én mar ott tartok hogy engem irritál, hogy duma az aztán van.

2022. márc. 9. 12:26
 16/25 A kérdező kommentje:

Ja és akkor virágokat hoz hogy higyjem el hogy szeret.

(Siralmas)

2022. márc. 9. 12:28
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te írtál már ki kérdést erről, emlékszem rá. Akkor a lakhatást ecsetelted pont, hogy nem haladtok előre.

Szerintem már ott is leírtuk legtöbben, hogyha ennyire nincs kompromisszum, akkor el kell engedni. Most kiegészült azzal, hogy amúgy nem csak anyagi, de semmilyen téren nem számíthatsz rá, tehát ismét csak azt tudom mondani, hogy el kell engedni.

Utána pedig magadba kellene nézned, hogy miért ilyen férfiakat vonzasz be, esetleg benned nem lehet-e valami olyan, ami miatt nem vagy képes olyan férfit találni, amilyenre szükséged van. Tudod-e egyáltalán mire van szükséged, nincsenek-e irreális elvárásaid (pl. együttélés nélkül kvázi közös ingatlan vásárlásba ugrani), stb.?

2022. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

A kérdés is ott áll, mit lehet várni egy férfitől egyáltalán kapcsolatban?


Mindegyik hasonlo hogy minek segitene, az én albérletem nem az övé.

Meg ilyen alapokon gondolkodnak.

2022. márc. 9. 12:47
 19/25 anonim ***** válasza:

Vannak normális férfiak, csak sikerült beválasztanod :(

Tudom mert én is jártam pórul párszor, "sokadjára" találtam méltó párt. És sajnos benne van a pakliban hogy egyszer csak megkergül és lelép.

2022. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

9 pontosan


Ezert is témám már az hogy lehet futó alkalminak néz csak és erre számít hogy majd jön neki más.


Ha erről beszélek, megint csak a dumákat kapom.


Hogy nem, nem futónak vesz, sokáig akar velem lenni. Higyjem már el hogy szeret.

Ma is azin picsog, hogy nem akar elveszíteni. Érzi azt, hogy kvázi ki kellene dobnom?

Csak mert ha ez így van és jogosnak tartja azt hogy nem hiszem el hogy szeret es szakitok azzal egyuttal aláírja azt is hogy belátja hogy mert ő nem tett értem semmit. Azaz jogos ha lelélek.


És még most is csak azt kapom hogy sír hogy nem akar elveszíteni. Nem többet, nem kevesebbet.


Csak ugye nekem nem opcio egyedul lenni mert ugyanott lennék mint most. Most is kvázi tökegyedül vagyok a nagyvilágban, csak magamra számíthatok, ha azt nézzük



Azaz szakítással sem nyernék semmit.

2022. márc. 9. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!