Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomék majdnem börtönbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomék majdnem börtönbe juttattak, de a feleségem a pártjukat fogja?

Figyelt kérdés

Anyósom, apósom mindig jópofiztak velem. Pár hónapja nagyon kellett nekik a pénz, minden bankhoz elmentek hitelért, de nem kaptak. Aztán egyszercsak lett pénzük, nem mondták honnan. Anyósom 2 hétig nálunk volt akkoriban, amikor én kórházban voltam koronavírus miatt. Pár hete egyszercsak megjelent nálunk a rendörség, elvittek kihallgatásra. A vád az, hogy én a cégemmel elölegeket vettem fel munkákra, majd nem végeztem el öket. Szép lassan összeállt a kép, megkeresett az egyik károsult is. Leírás alapján az anyósom és apósom voltak akik szerzödéseket írtak alá és munkákat vettek fel, más bizonyíték is van amit nem fejtenék ki, de 100% hogy ök voltak. Náluk voltak a cégem papírjai, bélyegzö, stb. A szerzödésen nem az én aláírásom és telefonszámom van. A cég papírjai a helyén voltak amikor én hazakerültem. Tagadnak mindent, szerintük hozzánk betört valaki és ö csinálta! Persze, aztán újra betört, hogy visszahozzon mindent. Úgyis kiderül minden, nem is ez a kérdés, én vallottam is, hogy ök voltak! Biztosan elítélik öket!

A feleségem viszont abszolút ellenem van. Megmondtam, hogy a gyerekünket nem viszi oda többet, de mégis viszi mintha semmi se történt volna. Söt van pofájuk beállítani hozzánk és még engem szidni. A feleségem is hiszi a mesterbetörö mesét! Egyébként apósom szakmája ugyanaz mint az enyém, így ért hozzá, csak rokkant lett, dolgozni nem tud. Szóval simán fel tudta profin mérni a munkákat. Hülye volt ez a két cég is, nem is értem hogy beazonosítás nélkül mire adtak oda pénzeket.


Most mi az istent csináljak? Ha elválok a gyerekemet ellenem fordítják. Ha nem, akkor maradok ebben a sz…ban. Szétvet az ideg, hogy engem hurcolnak meg, aztán még én vagyok a rossz. Mindenhol azt terjesztik, hogy én ok nélkül vádolom öket mert irigy vagyok amiért a gyerekem öket jobban szereti. Nagyon durva ez az egész! Bajba nem fogok kerülni, mert csak az orvosi papírok is igazolnak, hogy ott feküdtem bent. Mégis nekem kell magyarázkodnom!


2022. márc. 15. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2022. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vállj el, és kérd a gyerekek felügyeleti jogát.
2022. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy ez a napi kamu mert elég kemény sztori.

De ha nem, én biztos hogy válnék.

Te tudnál egy ilyen közegben élni? Mert én nem.

A gyerek meg majd felnő és rajon a dolgokra.

2022. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem marad más, mint a válás. A feleséged túl ment azon a határon, ami után folytatni lehet egy kapcsolatot. Gyakorlatilag elárult.


N

2022. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu akkor ez több ponton is törvénysértő.

Személyes adattal való visszaélés, hitelrontás, jó hírnév megsértése, csalás, stb.

Teljesen nyilvánvaló hogy el kell válni és az anyós ellen feljelentést kell tenni.

Ha kórházban voltál akkor ott a papír erről, a tanuk/károsultak pedig tudnak személyleírást adni sőt szembesíteni is lehet a feleket.

Nem értem miért nem teszed ezt ahelyett hogy ide írogatnál.

(mert valószínűleg kamu a történet)

2022. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jajjj… Ahogy írtam, folyik az eljárás! Megtettem a tanúvallomást, ahogy a károsultak is. Én rögzítettem a gyanúmat, amit ki fognak vizsgálni de ebbe nekem nincs beleszólásom, ez nem egy film. Majd a tanúk biztos adnak személyleírást vagy szembesítik öket. Gondolom elöször majd velem, de az eredménytelen lesz ugye. A kórházi papírjaimat is benyújtottam, egyértelmü lesz hogy nem én voltam, csak a rendörség sajnos nem így müködik mint a filmekben, hogy én meglobogtatom a papírt és lehúznak a gyanúsítottak listájáról. Szépen mennek sorba, szerintem ez 1-2 évig is elhúzódhat.
2022. márc. 15. 12:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

független írásszakértőt bevonni, aki megvizsgálja a szerződéseket amiket te írtál alá és amiket addig kötöttek, míg kórházban voltál.


Egyből kiderül, hogy nem a te kézírásod.


Aztán összevetni a szülők kézírásával.. máris ott a bizonyíték.


Aztán hordhatod majd a börtön látogatóba az unokájukat.

2022. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Beszélj ügyvéddel, és tettél ismeretlen tettes ellen feljelentést... ezen is az ügyvéd képviseljen.


Remélem, ha meglett a pecsét, akkor remélem, hogy nem nyúltál hozzá, talán rajta van az ujjlenyomat, DNS...

2022. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Bízd a hatóságokra a dolgot, jobbat nem tudsz tenni. Az elmondottak alapján elég sok tanú igazolja a bűnösséget vagy ártatlanságot. Ha tényleg csak a gyermekedet szeretnéd megmenteni, nem a házasságodat, akkor beszélgess el egy ügyvéddel a lehetőségeidről. Ha minden kötél szakad, még mindig végig rángathatod egy patakparton és találsz a gyereknek normális nőt, aki felneveli.
2022. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehet, hogy az asszony is benne volt a buliban.
2022. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!