Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomék majdnem börtönbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomék majdnem börtönbe juttattak, de a feleségem a pártjukat fogja?

Figyelt kérdés

Anyósom, apósom mindig jópofiztak velem. Pár hónapja nagyon kellett nekik a pénz, minden bankhoz elmentek hitelért, de nem kaptak. Aztán egyszercsak lett pénzük, nem mondták honnan. Anyósom 2 hétig nálunk volt akkoriban, amikor én kórházban voltam koronavírus miatt. Pár hete egyszercsak megjelent nálunk a rendörség, elvittek kihallgatásra. A vád az, hogy én a cégemmel elölegeket vettem fel munkákra, majd nem végeztem el öket. Szép lassan összeállt a kép, megkeresett az egyik károsult is. Leírás alapján az anyósom és apósom voltak akik szerzödéseket írtak alá és munkákat vettek fel, más bizonyíték is van amit nem fejtenék ki, de 100% hogy ök voltak. Náluk voltak a cégem papírjai, bélyegzö, stb. A szerzödésen nem az én aláírásom és telefonszámom van. A cég papírjai a helyén voltak amikor én hazakerültem. Tagadnak mindent, szerintük hozzánk betört valaki és ö csinálta! Persze, aztán újra betört, hogy visszahozzon mindent. Úgyis kiderül minden, nem is ez a kérdés, én vallottam is, hogy ök voltak! Biztosan elítélik öket!

A feleségem viszont abszolút ellenem van. Megmondtam, hogy a gyerekünket nem viszi oda többet, de mégis viszi mintha semmi se történt volna. Söt van pofájuk beállítani hozzánk és még engem szidni. A feleségem is hiszi a mesterbetörö mesét! Egyébként apósom szakmája ugyanaz mint az enyém, így ért hozzá, csak rokkant lett, dolgozni nem tud. Szóval simán fel tudta profin mérni a munkákat. Hülye volt ez a két cég is, nem is értem hogy beazonosítás nélkül mire adtak oda pénzeket.


Most mi az istent csináljak? Ha elválok a gyerekemet ellenem fordítják. Ha nem, akkor maradok ebben a sz…ban. Szétvet az ideg, hogy engem hurcolnak meg, aztán még én vagyok a rossz. Mindenhol azt terjesztik, hogy én ok nélkül vádolom öket mert irigy vagyok amiért a gyerekem öket jobban szereti. Nagyon durva ez az egész! Bajba nem fogok kerülni, mert csak az orvosi papírok is igazolnak, hogy ott feküdtem bent. Mégis nekem kell magyarázkodnom!


2022. márc. 15. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Fu baszki. Ez a patkányság netovábbja, asszonykádra is figyelj, úgy tűnik ő is sunyiba szövetkezet ellened. Ha ezt az enyémek megcsinálnák velem,biztos hogy kiosztanék pár jó sallert
2022. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Természetesen van ügyvédem. Biztos lesz írásszakértö is kirendelve. Majd a rendörség, bíróság közli mit mikor, hogyan.


Az az egészben a furcsa, hogy a feleségemmel nagyon jó volt mindig is a viszony. Ne ilyen veszekedös párt képzeljetek el, sárkány feleséggel. És nem is anyuci kislánya típus. Nagyon nem értem az egészet, olyan jó volt minden! Anyám azt mondja, hogy a vér nem válik vizzé és bajban összezár egy család, ezen ne lepödjek meg. Apám szerint meg én is védeném öket ha ök csináltak volna valamit és várjam ki a bírósági ítéletet. Hát de addig …

2022. márc. 15. 14:01
 13/23 anonim ***** válasza:
51%

ÉN ezt tenném. (Bár szerintem kamu kérdés.)


Beszélnék egy jó ügyvéddel és kiegyeznék a károsulttal.

Az asszonyt kiraknám, és közölném, hogy ha a gyereket és/vagy pénzt akar, akkor felejtse el! Ha nem teszi, a szülei sittre, ő meg az erőszéli dögkútba kerül.

2022. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Hű, nagyon sajnálom.

Tényleg nagy szánalmasak voltak.

Minél hamarabb válj el, valószínűleg a feleségsd os hasonló, gold digger vagy faxomtudja még...

2022. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Laylah ***** válasza:
69%
Szerinted ki biztosított hozzáférést a céged papírjaihoz, pecsétedhez, stb., ha nem a feleséged? Gondolom anyóséknak nincs szabad bejárásuk az irodádba.
2022. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem egyezik ki a károsultakkal, mert nem csináltam semmit. Vigye a balhét aki bünös.

Nincs irodám, a covid helyzet miatt 2020-ban feladtam és otthon tartok minden céges iratot, ott is intézem a papírmunkát. A feleségem nem adott semmihez hozzáférést senkinek ez biztos. Az már olyan lenne mint egy film. Jóhogy nem erre készült évek óta.

2022. márc. 15. 15:06
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Sehol nem volt kamera, amivel legalább magadnak be tudnád bizonyítani, hogy ők voltak, aztán szembesíteni őket? A károsultaknál sem, és nálad sem a papíroknál?
2022. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Mindegy, a tanúk gondolom adnak személyleírást, lesz írásszakértő. A feleséged pedig, akkor majd hosz neked. A károsultak milyen bankazámlára utaltak?
2022. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Laylah ***** válasza:
Kérdező, az iroda alatt otthoni irodát is értettem, mert feltételeztem, hogy van egy külön helyiség munka céljára, nem a nappali közepén tárolod az iratokat és intézed a dolgaidat. Ha pedig van egy ilyen célú helyiség, akkor oda, úgy hiszem, anyósodék nem voltak jogosultak belépni (mint ahogy semmilyen vendéget nem engedsz be oda, akinek nincs dolga ott). Úgy értettem, hogy hozzáférést adott, hogy nem akadályozta meg, hogy bejussanak. Hacsak nem egy házban éltek velük és szabad bejárásuk van mindenhová.
2022. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kamera nincsen sajnos, régen volt de a szomszéd mindig balhézott miatta így leszereltem. A tanúk biztosan megoldják a dolgot majd és az írás szakértö is. Nem is ez a kérdés, biztosan nem kerülök bajba mert legalább 4 féle bizonyíték szól mellettem (aláírás, tanúk, orvosi papírok, a negyediket ügyvédi tanácsra nem írom ki) Inkább a családi létem vált kérdésessé.

A cégek meg kp adták oda az elöleget, kp átvételi bizonylattal. Aláírás azon is van valakitöl.

2022. márc. 16. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!