Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomék majdnem börtönbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomék majdnem börtönbe juttattak, de a feleségem a pártjukat fogja?

Figyelt kérdés

Anyósom, apósom mindig jópofiztak velem. Pár hónapja nagyon kellett nekik a pénz, minden bankhoz elmentek hitelért, de nem kaptak. Aztán egyszercsak lett pénzük, nem mondták honnan. Anyósom 2 hétig nálunk volt akkoriban, amikor én kórházban voltam koronavírus miatt. Pár hete egyszercsak megjelent nálunk a rendörség, elvittek kihallgatásra. A vád az, hogy én a cégemmel elölegeket vettem fel munkákra, majd nem végeztem el öket. Szép lassan összeállt a kép, megkeresett az egyik károsult is. Leírás alapján az anyósom és apósom voltak akik szerzödéseket írtak alá és munkákat vettek fel, más bizonyíték is van amit nem fejtenék ki, de 100% hogy ök voltak. Náluk voltak a cégem papírjai, bélyegzö, stb. A szerzödésen nem az én aláírásom és telefonszámom van. A cég papírjai a helyén voltak amikor én hazakerültem. Tagadnak mindent, szerintük hozzánk betört valaki és ö csinálta! Persze, aztán újra betört, hogy visszahozzon mindent. Úgyis kiderül minden, nem is ez a kérdés, én vallottam is, hogy ök voltak! Biztosan elítélik öket!

A feleségem viszont abszolút ellenem van. Megmondtam, hogy a gyerekünket nem viszi oda többet, de mégis viszi mintha semmi se történt volna. Söt van pofájuk beállítani hozzánk és még engem szidni. A feleségem is hiszi a mesterbetörö mesét! Egyébként apósom szakmája ugyanaz mint az enyém, így ért hozzá, csak rokkant lett, dolgozni nem tud. Szóval simán fel tudta profin mérni a munkákat. Hülye volt ez a két cég is, nem is értem hogy beazonosítás nélkül mire adtak oda pénzeket.


Most mi az istent csináljak? Ha elválok a gyerekemet ellenem fordítják. Ha nem, akkor maradok ebben a sz…ban. Szétvet az ideg, hogy engem hurcolnak meg, aztán még én vagyok a rossz. Mindenhol azt terjesztik, hogy én ok nélkül vádolom öket mert irigy vagyok amiért a gyerekem öket jobban szereti. Nagyon durva ez az egész! Bajba nem fogok kerülni, mert csak az orvosi papírok is igazolnak, hogy ott feküdtem bent. Mégis nekem kell magyarázkodnom!


2022. márc. 15. 12:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Privátokat köszönöm, válaszolni nem tudok mert úgy kiderül a személyazonosságom.
2022. márc. 16. 09:26
 22/23 anonim ***** válasza:
Anonim oldal, szóval csak a felhasználói neved derül ki. Persze ha voltál olyan hülye, hogy a felhasználói neved adtad meg, akkor igen. Máskülönben azt is megteheted, hogy ide válaszolsz a privát üzenetre.
2022. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az anyját, vedd el a lányát... ill nézd meg az anyját, nehogy elvedd a lányát!
2022. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!