Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a párunk múltja?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyire? Nyílván nem minden egyes percére gondolok, meg nem az utolsó részletekig pontosan. Hanem az ilyen dolgokra, mint hány partnere, párja volt eddig nagyjából, ezekből hány volt kb. komoly, ami tényleg sokat jelentett neki, csinált-e "nagy hülyeségeket", ezeket megbánta-e, hol élt eddig, hogyan élt eddig... stb.

Szerintem a múltja is hozzá tartozik, az hogy miket élt eddig meg, nyílván ezek is formálták. Nem azt mondom, hogy minden részletet pontosan tudni akarok, csak azt, hogy tisztába legyek, hogy milyen volt előttem is. Nekem ez fontos ahhoz, hogy igazán ismerjek valakit, akivel össze akarom kötni az életemet. Ti mit gondoltok erről?



2022. márc. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Számít.

Pl. börtönt viselttel én nem jönnék össze.

Vagy ha valaki nagy nőcsábász, nem hiszem el, hogy most pont miattam akar megváltozni.

Az, hogy hány partnere volt és mennyire komoly szerintem más kérdéskör. Tanult a párkapcsolataiból? Tudta, hogy mi-miért ment tönkre, beismerte a saját hibáit is?

Szexpartner részen pedig annyi, hogy volt-e óvszeres védekezés egyéjszakásokban és prostizott-e valaha.

2022. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg ha nem egyszeri esetekről van szó.
2022. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván számít, hisz a múltbeli dolgok mind arra terelték, hogy most ez legyen a jelene.

Hogy mennyi komoly kapcsolata volt, az annyira nem érdekel, inkább az, hogy minek miért lett vége és ezt ő hogyan kezelte-ergo mire számíthatok tőle. Hol és hogyan élt, az alap. Gyerekkor..stb ezek úgyis feljönnek a randizásokon, ezekből is szűrhető elég sok minden. Van egy ilyen "kérdőív" a neten, valami 50 kérdés első randin, vagy ilyesmi. Abban szerintem elég értelmes dolgok vannak, amikre ha válaszol mindkét fél, nagyjából minden kiderül. Persze nem gondolom, hogy ezt így az első randin be is kell dobni, de 1-2 kérdést bele lehet fűzni a beszélgetésekbe.

2022. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolati múltja? Számít is meg nem is. Ha csak ennyit tudsz róla, akkor sokszor félreismerheted az embert.
2022. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számít természetesen, hiszen a múltja is hozzá tartozik, az formálta olyanná, amilyen lett, illetve sokat elárul róla is, hogy előttem milyen embereket választott és hogyan vélekedik róluk. Nekem pl. kifejezetten tetszik a páromban, hogy nem ócsárolja az exeit, hanem őszintén elmondja azt is, hogy ő mit rontott el. Faggatni nem nagyon szoktam, ha szívesen beszél magától, akkor érdeklődve hallgatom.
2022. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelni mindenképp érdekel. Nem zavar ha sok partnere volt, vagy csinált "hülyeségeket", mert én is. De szeretnék tudni róla, mert másikhoz tartozik, egy őszinte kapcsolatban tudni akarom róla az ilyeneket is.

Aztán van ami kizáró ok, pl prostitúció, bűnöző múlt, ezekkel mindenképp tisztában akarok lenni, mert akkor nem jövök össze vele.

2022. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!