Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (Bővebben ⬇️)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (Bővebben ⬇️)

Figyelt kérdés
Párommal egy év után költöztünk össze, majd egy év viszonylag vita és probléma mentes idő után egy érzelmi mélypont miatt egy másik lánnyal kezdtem el beszélni(nem történt köztünk semmi). Ezt követően szakítottunk. Majd lassan fél éve próbáljuk rendbehozni a kapcsolatot. Vannak szép pillanatok mint “régen” de sokkal több a veszekedés, vita. Kifejezetten toxic lett a kapcsolatunk. Nem értjük meg egymást, elbeszélünk egymás mellett. Próbáltam de nem tudok változni azokban a dolgokban amikben kéne. Nem akarom hogy boldogtalanok legyünk együtt, viszont nagyon szeretjük egymást. Elérkeztünk oda hogy döntünk hogy mi legyen velünk. Tanácsot kérnék és véleményeket. Bővebben le tudom írni ha ez segít.

2022. márc. 18. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, és tanácsra van még szükséged, nyugodtan írj rám, hátha tudok ötletet adni még.
2022. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt sem értem, miért jelezget és miért nem mondja kerek perec azt, amit szeretne. A férfiaknak nem erőssége ez a jel felfogás és szerintem sincs semmi értelme. Nőként, ha valamit szeretnek, pl szexelni, akkor megmondom neki kb szó szerint, hogy mire vágyom. Így nincs az, hogy nem érti és vita lenne. De hat ehhez a parodnak fel kene nőni.

Szerintem is rövid idő ez ahhoz, hogy már most rendbe kene hozni, inkább hagyjátok.

2022. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Totál nem értem most mi a gond az eddigi reakciókat olvasva.


Miért ekkora baj h nem esik le egyből h mit akar. Én is útálom a célozgatást, mondja h legyen ez meg ez..és akkor mincs további vita h nem is ezt akartam ha neked más jön le..

2022. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!