Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg ennyire abszurd módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire abszurd módon elrugaszkodott hozzáállásom van?

Figyelt kérdés
Egyszerű nő vagyok, vannak céljaim, hobbijam, barátaim. 1.5 éve vagyok a párommal és sajnos az önbizalmam nincs a helyén. Nekem ő az egyetlen, nem kívánok meg más férfit, nem vágyok rá hogy dícsérjenek vagy elismerjenek, nem igénylem a társaságot ilyen szempontból. A párom viszont egyfolytában mindenkivel rohadt kedves, de komolyan. Természetesen főleg a nőkkel. És ha egy-egy nővel neha már kiakasztóan kedves akkor szólni szoktam. Erre azt mondja, az ő lelkének jót tesz hogy van rá esély hogy feldobja ezeknek az embereknek a napját. Ami szép es jo de az enyemnek meg rosszat tesz hogy megalázó. Komolyan ennyire elrugaszkodott lenne, hogy ne vágyjon a pàrom más nő megerősítésére és jó véleményére hogy ő kedves meg udvarias? Ha valakivel beszélek és őt zavarja akkor abbahagyom, elvégre ő a párom, nem akarom egy kvázi idegen miatt megbántani. Elmebeteg vagyok?
2022. márc. 19. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elmebeteg vagy, de mindenki az szóval..


Ő csak kedves..

Jót akar másnak.

Nem azt mondta, hogy azt akarja, hogy jó véleményen legyenek róla, hanem hogy feldobja a napját másnak.

2022. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"de ha találok jobbat akkor szerintem elkezdek keresni"

Már eljött az ideje.

2022. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!