Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választanál olyan párt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanál olyan párt, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy választanátok-e mellé olyan partnert, aki még tanul, tehát még egyetemre jár, nem dolgozik és még évekig tanulni fog, nem dolgozni, tehát összeköltözésről évekig szó sem lehet.

Nem tudom, de ma ez járt a fejemben és kíváncsi vagyok ti mit szóltok.


2010. szept. 13. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen tanul, akor igen, ha csak úgy nem dolgozik, mert nincs kedve, akkor nem
2010. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És nem zavarna, hogy évekig nem tudnátok összeköltözni, mert ugye ő nem keres?
2010. szept. 13. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még évekig tanulok, nem keresek és össze vagyok költözve. Évek óta. A kettő miért zárja ki egymást?
2010. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
idén kezdtem az orvosit. párom is egyetemista. a szüleink viszont lehetővé tették, hogy összeköltözzünk. kis szerencsével megoldható.
2010. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, akkor a te esetedből sem sok van. Nem azt mondom, hogy kizárja egymást, de én pl. iszonyúan érezném magam ha eltartanának és akkor sem lennék jobban ha eltartanék valakit, na meg most meglátást félretéve sok ember attól függetlenül hogy van-e munkája anyagilag sem teheti meg, hogy eltart egy másik embert. Szóval a szituációt alapból úgy tekintettem, hogy az összeköltözés egy fizetéssel nem működne.
2010. szept. 13. 19:54
 6/14 A kérdező kommentje:
A szerencséseknek gratulálok :) Sok boldogságot :)
2010. szept. 13. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, ha addig dolgozik, amíg nem jön a gyerek, aztán pedig soha többet...
2010. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már 26 leszek, szóval az én korosztályom már nem éppen diák korosztály, én is most végzek, ha fiatalabb lennék és még messze lenne a vége, akkor annyira nem zavarna, hogy még a párom is tanul. Ha pl. orvosiról lenne szó, nem zavarnám el melóba, mert az a fontos, hogy jó orvos legyen. De ha pl. lusta, akkor lehet, hogy még haverok se lennénk.
2010. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem olyan kirívó,hogy suli mellett összeköltöznek a párok. Lehet mellette dolgozni,jól tanulni ls ösztöndíjat kapni. Ugyanis kollégiumra általában mindenképpen költened kell, nálunk 7 ezer forint volt az albérlet és a koli közti különbözet,azt hiszem jól döntöttünk az összeköltözésel. Mindent meg lehet oldani szerintem...
2010. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenki tud suli mellett dolgozni, vannak azért olyan lehetetlen időpontok, hogy nem igazán van munka. Szóval akkor azt az esetet vegyük, amikor az egyik félnek nincs ideje melózni abszolút, tehát nem tud keresni, de ugye a másik fél már dolgozik.
2010. szept. 13. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!