Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választanál olyan párt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanál olyan párt, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy választanátok-e mellé olyan partnert, aki még tanul, tehát még egyetemre jár, nem dolgozik és még évekig tanulni fog, nem dolgozni, tehát összeköltözésről évekig szó sem lehet.

Nem tudom, de ma ez járt a fejemben és kíváncsi vagyok ti mit szóltok.


2010. szept. 13. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem iszonyú érzés. Nincs kisebbségi komplexusom, a párom meg nem érezteti velem, hogy júúújjj most én fizetem utánad is a villanyszámlát. Sőt. Ha paraszt akarok lenni, főzök, mosok, takarítok rá, szex is van, ha ezért mindért fizetnie kéne sokkal szarabbul járna, miért kéne magam szarul érezni? Két egyenrangú ember kapcsolatában ez nem jelent problémát.
2010. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy ha ezért fizetnie kellene az nem kis pénz lenne, ez tény, de engem akkor is rosszul érintene, nem tudom miért, de igazad van, talán meg lehet ezt oldani. Nem voltam még soha ilyen helyzetbe, csak ezen elmélkedtem ma, nem tudom miért jutott eszembe, kíváncsi voltam a véleményetekre. Köszi, hogy ennyiszer válaszoltál, mindet felpontoztam :)
2010. szept. 13. 20:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nem biztos, hogy mindenkivel ilyen lenne. Van olyan ismerősöm, akinek gázos a pasija, egy tusfürdőt ha ő vesz meg a boltba már pampog, hogy el ne felejtse odaadni stb. Azzal nem hinném, hogy működne.


Na az enyém a skála másik végén van, neki a mániája, hogy gondoskodni akar rólam. Meg, ha úgy nézem megéri neki. Amióta itt vagyok, egy rakás számlából vissza lett véve, jobb csomagokra fizettettem elő vele, egy csomó mindent intézek, így gyak. amibe kerülnék, azt már megspóroltam. Saját lakása, nincs neki albérlet. És ragaszkodik hozzá, hogy semmi sem volt kevesebb (víz, villany stb.) mielőtt idejöttem.


Múltkor nem voltam egy hétig, hazajöttem, kezdtem is széttakarítani az agyamat, mert ugye vendéget hívott, én meg hazaértem megláttam mi van és azt hittem rosszul leszek, hogy most komolyan így ide vendéget?

Aztán nem kell már eljárnia kajálni sem, hozatnia sem kell, meg az anyjának sem kell szép összegeket fizetni, mert néha ott eszik, mert megfőzöm én minden áldott nap, amit kér. Nincs csoki várárlás sem, mert csinálok sütit.


Pénzt egy fillért sem adok neki, nekem csak zsebpénzem van végül is, de azt sem hagyja sosem, hogy magamnak vegyem meg az ilyen szükséges dolgokat se, ha együtt vagyunk sosem rakhatom külön, megpróbáltam úgy kicselezni, hogy menjünk külön boltba, de megelőzött és bevásárolta nekem a sampont, tusfürdőt stb. hogy ne én vegyem meg.


Amivel én beszállok az természet, mert a fél családom vidéki, úgyhogy tele vagyunk befőttel, szalonnával, zsírral meg ilyenek. Az se rossz azért.

2010. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Te akkor bőven meghálálod. Sokan nem hiszik el mennyire jó dolog ez amit felsoroltál, a házi befőttek stb. Rengeteget jelent a szervezetnek, hogy nem bolti dolgok, hanem házik. Te nem olyan vagy, mint akire én gondoltam, hiszen te bőven támogatod a párod, amikor olvastalak teljesen az jött le, hogy tökéletesen kiegészítitek egymást :)
2010. szept. 16. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!