Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen életvitelű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen életvitelű, szakmájú párt szeretnétek?

Figyelt kérdés

Pl: van olyan lány, aki összeállna hosszútávra kétkezü melóssal?

Írjatok kort is, esetleg, h mivel foglalkoztok!


2011. okt. 31. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy...

Volt autószerelő pasim, most meg edző barátom van. Nekem édesmindegy mit melózik, csak legyen igénye rá, hogy leszakadjon 30 éves korára az anyukájáról... annál gázabb nincs, mint mikor valaki el se akar költözni. Mindegy mit dolgozik. Nekem legalábbis.

2011. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan atlagos csinos lany ,kedves ,ne legyen agressziv :)


? / F

2011. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lányoktól érdezte huni XD
2011. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindegy.Más dolog fontosabb.:)

20l fősulis vagyok.

2011. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de én az egyenruhásokra bukom:) rendőr, katona, tűzoltó...

22/L fősulis

2011. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyat, akinek a munkája mellett is lesz rám ideje, aki tudja tolerálni az én időhiányomat, és aki ki tudja venni a részét a háztartási, gyereknevelési teendőkből később (mivel orvos leszek és az elején nem nagyon lesz időm otthon lenni..).

Amúgy a mostani barátom mérnöknek tanul, de igazából úgyis az számít, hogy szeressük egymást. Szerintem ha a 2 fél szereti egymást, akkor bármilyen akadályt le tudnak küzdeni.

20/L

2011. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek az egyenruhások, és elég imponáló az is, ha valaki úgymond fontos a munkahelyén:D de komolyan nem ez a meghatározó. Legyen okos és kész:D
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyat,aki el tudja fogadni, hogy nekem nincs ünnep és három műszakban dolgozom. Szóval örülök, ha mondjuk rendőrtiszt, orvos, vagy valami toleráns meló :)
2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Művészt, akinek megvan a saját élete.
2011. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!