Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek ha írritál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek ha írritál ez a gondolkodásmódja de szakítani mégsem akarok mert szeretem?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy van egy 20 lassan, 3 hónap múlva 21 éves barátom. Én 18 éves vagyok. És Augusztusban leszek 19. A kérdést azért nem a felnőtt párkapcsolatokba írom. Mert ide eredetileg tobb ember nézz fel szerintem az idősebb korosztalybol is. És kell mind2 korosztaly velemenye. Nem tudom, hogy van ez. De jo lesz itt a kerdes! :D Mivel a barátom annál inkább ide illik. Mivel szerinte még teljesen tini korban vagyunk mind2-en.Fél éve vagyunk együtt. + Az az idő amikor kavartunk. A helyzet az, hogy a barátom nyáron nem szeretne elmenni dolgozni. Hanem suli után pihenni szeretne. És utána megy 2 évre szakmát tanulni. De csak OKJ képzésben. Utána 2024 őszén akar csak állandó munkát keresni magànak. Azért, hogy minél hamarabb eltudjon költőzni Ózdról.

Azonban én azt szeretném ha már nyáron is elmenne dolgozni. Mármint nem csak maszekolni néha. Mivel azt csinálja elvileg. Hanem normálisan legalább 4 inkább 8 órát hétköznaponta dolgozzon. Azért, hogy megmutassa, hogy valóban képes valamire. Meg, hogy lehet motiválni. Persze a fél évi bizonyítványa az most is 3,1-es átlagú lett. Bukás veszélye semmiből nem fenyegeti. De az más tészta a munka. Bár elvileg tavalyelőtt tavasszal dolgozott egy pár hetet unalmában. Szerintünk BGE-re kevés eséllyel fog eljutni mert ez is a terve. Ha ígyis lesz nyaranként akkor sem csak üljön már egész végig. Mert oké, hogy nem húz le. Még picivel több mindent is vesz nekem mint én neki. De ez a legtobb a szulei penzebol van. És akármilyen rossz elete is volt. A tini korat nem potolhattja be akarmennyire is akarja. Mert egy olyan vilagban elunk, hogy amikor betolti valaki a kort elkell kezdeni valamit csinalni. Tarsadalmilag is mutatni kell valamit. Illetve lehet, hogy nem sokara a harmadik vilaghaboru tor ki. A lényeg, hogy amikor ezt elmondtam neki. Azt mondta, hogy ne motiváljam ezzel attól még, hogy ő 20 éves. Mert, hogy ez őt zavarja! Mivel még sosem volt párkapcsolata és nem ezért jött velem össze. Meg, hogy tudom milyen rossz volt neki a karanten illetve az egesz elete. Es olyan parkapcsolatot akar ami tinikent megkaphatott volna. Ha ismert volna eleg lanyt. Meg, hogy ennyi idősen ne akarjam már megjátszani azt, hogy felnőttes vagyok. Mert, hogy gáz és, hogy attól még, hogy ez a nagykorusag nem leszek ertelmesebb ha igy gondolkodok csak butabb leszek. Csak, hogy a kortars lanyaim 95%-ka masabb lesz 18 evesen. Illetve nekem muszaly is ilyennek lennem mivel szep lany vagyok. Szerintem szep az arcom a hajam is jo hosszu. O meg konkretan azt a kort tolti be lassan ami Amerikaban a nagykorusag. O azt is megcsinalta, hogy meg megkert engem, hogy ne dolgozzak egesz nyaron. Hanem dolgozzak annyit, hogy ossze gyuljon eleg penz. Tehat mondjuk egy honapig. Az IPhone 14-et ne eroltessem annyira ha ugyis 11-em van. És akkor több helyre eltudnánk menni a nyáron és többet tudnánk találkozni. Sajnos nekem fontos az új telefon. Mert ennek nem jó a kijelzoje. Erre azt mondta miert nem ruhaztam be Prora. Vagy vettem inkabb egy xr/xs-t. Azért mert az “X” szériás IPhonek jövőre használhatatlanul lassúak lesznek. És nem akarom szüleim pénzét lehúzni. Az más dolog, hogy ő szüleivel nincsen jóba. És csak most érettségire vesznek neki egy IPhone 12-öt. Amibe elvileg az ő maszek pénzéből is fizetniuk kell. A Balaton Sound meg elvileg az érettségire kapott ajándéka lesz. Utána megint probaltam beszelni vele, hogy ennyi idősen már kezdjen valamit magával. De elkezdett sírni konkrétan. És ott hagyott . Azt mondta még 1x felhozom ezt neki akkor szakít és örökre elveszíti az összes lány a bizalmát. Tehát nem tudom mit kéne tennem.



2022. márc. 20. 22:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval tudok egyet érteni, hogy nekem is az jön le, hogy te lenézed őt ezért. Én is voltam hasonló helyzetben engem az exem nézett semmibe azért mert én tovább tanultam egyetemen ő pedig nem és már dolgozott. Nagyon sok konfliktust hozott ez kozottunk
2022. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azért sem akarok szakítani vele. Mert ha megteszem akkor tudom, hogy szint úgy teljes depresszióba fog esni. Ezért is tettem fel itt a kérdést, hogy megtaláljam a módját mégis hogyan tudnám ezt tökéletesen elfogadni, hogy nem akar dolgozni. A jogsi meg azért gáz, hogy nincs mert ennyi idősen szinte már mindenkinek van. Lehet, hogy a szülei miatt nincs. De ezt is megszerezhetné munkával.
2022. márc. 21. 13:28
 13/29 Laylah ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy ha úgy gondolod, hogy ha valaki nem követi birka módjára a tömeget, "mert a többiek is", akkor az gáz. Egy egyéni gondolatod sincs eddig, csak elvárásaid, "mert a többiek is" ezt csinálják meg azt csinálják, meg legújabb iphone meg anyám kínja.
2022. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én a legujabb IPhonet nem azért akarom megvenni. Hanem mert annak idején rosszul döntöttem mivel ennek a telefonnak szép a sárga színe. De szar a kijelzője.
2022. márc. 21. 13:42
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy látom nem sikerült megérteni mit mondunk neked. A hozzászólásaidban nem is arra reagálsz, amit mi írtunk, szóval segítek kicsit.


HAGYD MÁR BÉKÉN AZT A SRÁCOT, vagy SZAKÍTS VELE!!!!!

2022. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor hozd fel neki megegyszer a temat es akkor szakit vegre, 🤑 te meg kereshetsz tovabb egy penzes csavot.

O is jol nez ki valoszinu kulonben nem jossz ossze vele hiszen nem penzes. nem szorul rà hogy apad helyett o finanszirozza minden evben a legujabb 'àjcsidat. Anelkul is talal majd csajt, inkabb megkonnyebbul mint depizik majd.

2022. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Egyébként az itt válaszoló figurák közt gondolom van 18 év alatti és 21 év feletti is. Csak kérdés az, hogy melyik nemből származnak ezek az emberek. Mert kíváncsi vagyok, hogy egy szép csajszi mit írna most erre.

A lényeg az, hogy okes nem nézem le. Végülis a jogosítványt nem muszály fizetnie. Mivel úgyis tudom, hogy azt úgysem magának akarja. Ha elmegy dolgozni, ha nem. Viszont szerintetek ennyi idősen már nem kéne valamit bizonyítania legalább magának?


#16 Egyáltalán nincs szükségem a pénzére. Mivel ezt megteremtem magamnak. Nekem egy alfára van szükségem. Bár ő szerinte az alfa hím főleg ilyen fiatal korban nem a munkától lesz valaki.

2022. márc. 21. 15:04
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív, de elég szomorú, hogy külső alapján adsz valaki véleményére, amikor azt hiszem elég egyöntetű válaszok jöttek neked. Ha fáj az igazság, akkor nem kell ide kiírni kérdést és akkor nem kapsz ilyen válaszokat.
2022. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
#18-as mennyi idős vagy? Legalább nő vagy? Vagy van itt valaki aki lány/nő?
2022. márc. 21. 15:21
 20/29 Laylah ***** válasza:
Szerinted ilyen névvel én mi vagyok?
2022. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!