Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék,ha egyre inkább húz a szívem valaki felé, de még túl fiatal vagyok ahhoz hogy kapcsolatot létesítsek valakivel és ezt én is tudom??!Nem hittem volna hogy ez bekövetkezik,de a sors így hozta...:S Én pedig nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel,mert tudatában vagyok annak hogy még nagyon fiatal vagyok az ilyesmihez,de a szívemnek nem tudok parancsolni.:S Nem tudom mihez kezdjek,ezért ide jöttem segítséget kérni.

Az értelmes válaszokat köszönöm!

14 év alatti vagyok,és lány... :S


2010. szept. 13. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szerelemről és járásról van szó, egyáltalán nem vagy fiatal. Szexuális kapcsolathoz igen, de ettől függetlenül lehet barátod :)
2010. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a szexről szó sem esik.Köszönöm szépen a válaszod.:)
2010. szept. 13. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első válaszoló írja!Az, hogy jársz valakivel( fogod a KEZÉT, elmentek cukrászdába, moziba, stb.) nem jelenti azt, hogy szexelnetek kell.Sőt, arra még bőven ráérsz!Mennyi idős a fiú egyébként?Csak mert ha 16-17, neki már lehet mások az "igényei"
2010. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

valaki már 12 éves korában kezd el járni valakivel...

14 év az már pont normális... ha járásról van szó... meg ismerkedésről..., és nyugodtan hallgass a szívedre... lehet hogy ő az igazid... :)...ki tudja :)

2010. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egész pontosan 12 éves vagyok.A srác velem egy korú,nem vagyok olyan naiv és buta hogy egy 15 vagy nagyobb korú pasival kavarjak.
2010. szept. 13. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor hallgass a szívedre!:)
2010. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nem gondoltam hogy ilyen megértően veszitek majd a dolgot.Szép estét kívánok mindannyiótoknak!:)
2010. szept. 13. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ érzelmekhez nem lehetsz elég fiatal. Egyet értek minden korábbi üzenettel. És annyi, hogy mégha úgy érzed, hogy érned kell kicsit, hogy járjatok, akkor várd ki, ha addig is tartanak az érzelmek, akkor viszont valószínűleg jó vége lesz.
2010. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!