Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Jövő héten elmegyek bulizni a barátnőimmel illetve a barátom is a haverjaival.De az egyik pasi elhívta azt a lányt is velük,aki nagyon hajt a barátomra.A lány persze azonnal igent mondott,ő lesz egyedüli lány a 15 pasi között. Egyszerűen nem tudom most mit csináljak,a barátom mégsem mondhatja a csajnak hogy ne gyere,mert nem ő hívta meg.Viszont nagyon félek,hogy rámászik a barátomra,sőt szinte biztos vagyok benne.A lány azt hazudta a barátoméknak hogy nincs kivel lemennie a szórakozóhelyre,de tegnap mondta nekem a legjobb barátnője,hogy csomó ismerőse lenn lesz. Az kilőve,hogy az én társaságom és a barátomé együtt menjen bulizni,mert külön csaj és kanbuli lesz.. 18/L
2010. dec. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
És mi van a bizalommal? hiába hajt rá vagy mászik rá a pasidra, ha ő szeret és hűséges,Ha meg nem,akkor úgyis előbb utóbb megcsal,nem tehetsz rá nyomkövetőt.
2010. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bízok a barátomban. A lányban nem. Egyszerűen már az idegesít,ha próbálkozik.És félek ha sokat isznak...
2010. dec. 10. 10:43
 3/9 Scream85 ***** válasza:

Jó kis kanbuli :D

Partiba vágják az egy szem csajt :D

2010. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ülj le beszéld ezt meg a barátoddal! mond neki h benne bízol csak a csajban nem. meg ilyenek. én biztos leülnék vele beszéli. amúgy meg igaza van az első válaszolónak:D de szerintem ülj le vele beszélni.
2010. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre. De sok mindent a barátom sem tud tenni. Azt nem várhatom el tőle hogy ne menjen el.
2010. dec. 10. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok ...

akkor meg nincs is igazából megoldás a kérdésedre :) ha elengedni elakarod, a csajt nem lehet visszamondani,

akkor? nincs megoldás...

de ha bízol a pasidban akkor nem értelek?egy megcsaláshoz két ember kell, és ha csak a csaj akarja, ???akkor nem lesz semmi, Annyira féltékeny meg ne legyél már, hogy azt sem viseled el, hogy valaki bepróbálkozik nála,

örülj inkább hogy neki is tettszik, de te vagy fölényben hisz te meg is "kaptad"

2010. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem a párom részegen már megcsalt..féléve. Egy csókkal. Azért vagyok ilyen.
2010. dec. 10. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint én :)


Akkor sem tudsz mit tenni, ő egy külön álló lény attól még hogy jártok,nem zárhatod kalitkába, vagy hogy lány ne szóljon hozzá.Ezt lenne fontos megérteni,és valahogy magadra erőltetni. Sajnos itt akkor már a bizalom sem a régi,ez nagy baj!és később még okozhat gondot,ezért nem is lenék én képes ilyesmit megbocsájtani,még ha csak egy csók,akkor sem!

akkor viszont, joggal hivatkozhatsz egy beszélgetés során barátoddal-a régi történtekre-bár nem szép dolog felhozni ha megbocsájtottad, de azért hogy ez mégis minden ilyen alkalommal eszedbe jut.és félsz.

ha meg tud nyugtatni oké, ha nem meg ....lehet jobb lenne abbahagyni a kapcsolatot bárhogy szereted,mert ha bizalom nincs..semmi nincs,örök rettegés lesz az életed mellette.

ez az én véleményem,sok sikert a tisztán látáshoz.

2010. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm!
2010. dec. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!