Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Két éve van barátom, nagyon jól megvagyunk. Viszont az unokatestvére most 9.es, a mi városunkban tanul és hogy ne kelljen kollégiumba mennie, a barátomékhoz költözött (a csaj a barátom anyjának a hugának a lánya), és egyfolytában a barátomon lóg. Mikor ott vagyok náluk estig, és a barátom szobájában vagyunk, kitalál csomó indokot, hogy bejöhessen (pl DVD-ért, vagy, ott hagyta a hajvasalóját, stb). Két nagyon durva húzása volt eddig, s a másodiknál betelt a pohár. Az első: ott aludtam a barátomnál, és a kiscsaj fürdés után egyszál törölközőben! belibegett, hogy hol a hajszáryító, mert otthon hagyta a sajátját. A barátom pedig megbámulta. Szép lány, az igaz, de ez azért túlzás szerintem.

Második: Előbb felhívtam a barátomat, s a kiscsaj vette fel a telefont. Közölte, hogy Ő most ép fürdik, s hogy aztán filmezni fognak.

Nagyon idegesít ez a kis hárpia, a barátommal nem merek beszélni, mert biztos azt mondaná, hogy ok nélkül! féltékeny vagyok (tapasztalat, egyszer már próbáltam erről beszélni). Egyetlen vigaszom, hogy jövőre mindketten egyetemre megyünk és összeköltözünk, de basszus, az még majdnem egy év! Hogy fogom addig kibírni? Írnátok tanácsokat, mit csináljak???


2010. okt. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapítsatok kommunát.
2010. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg a kislánnyal! vagy kérj meg valakit hogy beszéljen vele! ha jobban ismerném,tuti segítenék,ebben nagyon jó vagyok :)
2010. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Családtag! Csak nem ,,csal meg" vele! :)
2010. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként komolyra fordítva a szót: az nem bűn, ha TETSZIK neki. Hűség meg vakság nem ugyanaz... Másrészt csak nem húzza meg az unokatesóját. Arra nem gondoltál, hogy mint rokon szereti? (Igen, attól, mert megbámulja, még nem feltétlen akarja megdöngetni.)

Esetleg összehaverkodni a kiscsajjal? :)

2010. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mindjárt a húgára leszel féltékeny. Ha van olyan beteg, hogy a rokonával csaljon meg, örülhetsz, hogy megszabadultál tőle.
2010. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!